TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2014-03-17 до 2014-03-23

Утре врнежи од дожд и снег на планините

МКД - 23.03.2014

Иако денеска имавме температури главно над 20-от степен, утре попладне не очекуваат пониски температури за 3 до 5 степени, облачно и врнежливо време. На планините во западниот дел од земјава можни се ...

И денеска сончево и топло време

Либертас

Претежно сончево, но ветровито

Тера

Викендот се погоди за прошетка - уживајте во сончевиот ден

Press24

Денес сончево но и ветровито

Sky

За Се Макфакс Lider Maxim 24 Вести Факултети А1 On Канал5

124 поврзани вести »