TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2016-10-03 до 2016-10-09

Промовирани нови 654 полициски службеници во Центарот за обука во Идризово

Канал5 - 09.10.2016

Во Центарот за обука во Идризово денеска по едногодишна успешна обука свечено беа промовирани новите 654 полициски службеници, од кои 143 се жени. Честитајќи им на новите полициски службеници, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски им ...

Промоција на новите полициски службеници

Канал5

Промовирани новите 654 полициски службеници

Канал5

Промовирани 654 кандидати за полициски службеници

Република

654 нови полициски службеници

24 Вести

Р.С.Европа МКД Кајгана Тера Турлитава А1 On +инфо А1 On

37 поврзани вести »