Се сеќавате на најпопуларната серија Пријатели? – Излезе трејлерот од филмот (видео+фото)
За 10 дена овој трејлер за филмот “Пријатели” бил прегледан повеќе од 3,7 милиони пати. Последната епизода на “Пријатели” беше емитувана во 2004-тата ...
Турлитава - пред: 46 мин
11 вести
Предвидувања за претстојните „Оскари“ ...
Предвидувања за претстојните „Оскари“ Номинациите за најпрестижните филмски награди „Оскар“ во текот на денов ќе бидат официјално соопштени. Голем број филмови годинава се во тесна конкуренција, па нема да изненади доколку за најдобар филм годинава ...
Н.Македонија - пред: 2 часа
4 вести
Објавена е листа со најдобрите хумористични серии на сите времиња
( Фото: Youtube screenshot ) Посетителите на страницата Ranker ја одбраа најдобрата хумористична серија на сите времиња – „Пријатели“! За победникот одлучија речиси 570 илјади гласа, кои ја поставија серијата „Пријатели“ убедливо на првото место.
Факултети - пред: 8 часа
6 вести
Нов трејлер за новото продолжение на „Tomb Rider“
За нешто помалку од два месеци, љубителите на хероината Лара Крофт ќе имаа можност да го погледнат новиот филм со овој лик во кој главната улога ја игра Алисија Викандер. Новообјавениот трејлер прикажува сцени од новите авантури на Лара Крофт на ...
Таратур - пред: 21 часа
5 вести