TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Резултати: 5 вести
-

ФОТО: Шампионката од УС Опен се разголе покрај базен

Курир - 29.09.2020

Шампионката од годинашново издание на УС Опен, Наоми Осака нема да настапи на Ролан Гарос, Јапонката е повредена и го откажа учеството во Франција. Повредата ја санира покрај базен на одмор на Хаити, објави фотографија на Инстаграм со која ги ...

Канје Вест танцува со локални жители на Хаити

MTM - 28.09.2020

Последниве неколку недели раперот Канје Вест патува без семејството и се чини дека не му паѓа на памет да се откаже од претседателската кампања која многумина ја сметаат за промотивен трик.

Канје Вест танцува со локални жители на Хаити

Опсервер - 28.09.2020

Последниве неколку недели раперот Канје Вест патува без семејството и се чини дека не му паѓа на памет да се откаже од претседателската кампања која многумина ја сметаат за промотивен трик.

Канје Вест танцува со локални жители на Хаити

Макфакс - 28.09.2020

Последниве неколку недели раперот Канје Вест патува без семејството и се чини дека не му паѓа на памет да се откаже од претседателската кампања која многумина ја сметаат за промотивен трик.

ФОТО: Шампионката од УС Опен се разголе покрај базен

Дриблинг - 25.09.2020

Шампионката од годинашново издание на УС Опен, Наоми Осака нема да настапи на Ролан Гарос, Јапонката е повредена и го откажа учеството во Франција. Повредата ја санира покрај базен на одмор на Хаити, објави фотографија на Инстаграм со која ги ...