TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свршеницата на Роналдо конечно откри детали за нивната врска

Кајгана - 07.12.2017

Свршеницата на најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо и мајка на неговото најмало дете, за прв откри детали за нивната врска пред јавноста. Иако имаше гласини дека ѝ бил неверен за време на бременоста, Георгина Родригез верува дека меѓу ...

Роналдо е хомосексуалец или не е, открива Георгина

Локално - 07.12.2017

Вереницата на еден од најдобрите фудбалери на светот Кристијано Роналдо и мајка на неговото најмало дете прв пат откри детали од нивната врска. Иако се шушка дека и бил неверен за време на бременоста, Георгина Родригез верува дека меѓу Роналдо и ...

Џорџина Родригез конечно се отвори за врската со Кристијано Роналдо

Точка - 07.12.2017

Вереницата на најдобриот фудбалер на светот, Кристијано Роналдо и мајката на неговото дете за прв пат откри детали за нивната врска. И покрај тоа што се ширеа гласини дека тој ја изневерил за време на бременоста, Џорџина Родригез тврди дека помеѓу ...

(ФОТО) Георгина, конечно, за врската со Кристиано Роналдо!

Екран - 07.12.2017

Свршеницата на најдобриот фудбалер на светот, Кристиано Роналдо, и мајка на неговото најмладо дете првпат открила детали за нивната врска. Иако се шушкало дека за време на бременоста и бил неверен, Георгина Родригез, верува дека помеѓу Роналдо и ...

Георгина откри детали од животот со Роналдо (фото)

Спортски - 07.12.2017

Георгина Родригез, вереницата на Кристиано Роналдо и мајка нанеговото најмало дете, за шпанскиот „Хело“ проговори со животот со фудбалската легенда. Атрактивната Георгина веќе година и половина е во врска со Роналдо.

Георгина ја покажа ќерката во списание

Екипа - 07.12.2017

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, реши да ја покаже ќерката Алана Мартина на јавноста, со ексклузивна фотосесија во шпанското списнание „Hola!“. Таа се породи во елитна клиника во Мадрид, а вели дека немала никакви проблеми, ...

Запознајте ја ќерката на Кристијано Роналдо

ЗаЗабава - 06.12.2017

Георгина Родригез конечно на светот ја покажа својата ќерка Алана Мартина. Фановите на славниот фудбалер до сега немаа можност да се запознаат со неговото четврто дете, се додека таа и нејзината мајка не се појавија на насловната страна на шпанскиот ...

Роналдо и Џорџина го покажаа бебето (ВИДЕО)

Стандард - 06.12.2017

Кристијано Роналдо и неговата свршеница Џорџина ја покажаа за прв пат ќерката Алана Мартина. Бебето се роди на 12 ноември, а шпанското издание „Hola“ и посвети посебен број. „Раѓањето на бебето беше сосема поразлично отколку што замислував.

Џорџина Родригез заедно со ќеркичката Алана Мартина на насловната страница на списанието “Hola”

КадеВечер - 06.12.2017

На насловната на најновиот број на списанието “Hola”, ја красат Џорџина Родригез, заедно со нејзината ќеркичка Алана Мартина. Алана Мартина е името на ќеркичката на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез, која се роди на 12-ти ноември.

Фотки и видео од првата фотосесија: Џорџина Родригез ја претстави ќеркичката Алана Мартина

Црнобело - 06.12.2017

Џорџина Родригез за првпат на светот му ја претстави малечката Алана Мартина преку фотосесијата за шпанскиот магазин Hola! Зборувајќи за мајчинството, таа вели: „Среќна сум, преполна со љубов во секоја пора од мојата кожа.

Георгина откри детали од животот со Роналдо (фото)

Таратур - 07.12.2017

Георгина Родригез, вереницата на Кристиано Роналдо и мајка нанеговото најмало дете, за шпанскиот „Хело“ проговори со животот со фудбалската легенда. Атрактивната Георгина веќе година и половина е во врска со Роналдо.