TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бела Хадид го соблече горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

Слободен Печат - 30.06.2020

За да го зголеми внесот на витамин Д, манекенката Бела Хадид (23) речиси се соблече скроз гола и се сончаше покрај базен. Таа на себе има само речиси невидлив долен дел од бикинито, додека горе е потполно гола.

Стил на неделата: Удобна и тренди летна комбинација на Бела Хадид

Женски магазин - 30.06.2020

Сега кога веќе температурите достигнаа над 30 целзиусови степени, императив е удобноста. Затоа моделот Бела Хадид успеа да спои комфор и модерен изглед во еден стајлинг. Ја избра белата боја, вистинска летна нијанса во која потемнетиот тен доаѓа до ...

Позната манекенка гола се сонча покрај базен и се пофали на Инстаграм (ФОТО)

Канал5 - 29.06.2020

Една од најпознатите манекенки на светот, Бела Хадид, помина неколку дена на сонце, а фотографиите ги објави на Инстаграм На таа социјална мрежа, таа објави фотографија на која се сонча на огромно розово воздушно перниче, облечена само во ...

Славната манекенка се сончаше покрај базенот речиси гола

Попара - 30.06.2020

Една од најпознатите манекенки во светот, Бела Хадид, помина неколку дена на сонце, а сето тоа беше објавено на Инстаграм. На социјалната мрежа сподели фотографија на која се сонча врз огромно розово воздушно перниче, облечена само во минијатурни ...

Славната манекенка се сонча во базен сосема гола ФОТО

+инфо - 30.06.2020

Една од најпознатите манекенки на светот, Бела Хадид, помина неколку дена на сонце, а фотографиите ги објави на Инстаграм. На таа социјална мрежа, таа објави фотографија на која се сонча на огромно розово воздушно перниче, облечена само во ...

Бела Хадид позираше разголена во базен

Локално - 29.06.2020

Манекенката Бела Хадид позираше полугола на душек во базен и предизвика бура со коментари, пишува „Курир“. Нејзините гради и задникот беа во преден план. Познатата манекенка во базенот лежеше на розов душек и очигледно е дека оваа релаксација беше ...

Удобно и трендовски: Бела Хадид демонстрира како изгледа еден одличен летен стајлинг!

Убавина и Здравје - 29.06.2020

Одлична комбинација за топлите денови Кога ќе пристигнат високите температури, удобноста станува императив. Меѓутоа, Бела Хадид , успеала да го спои удобното и модерното во еден стајлинг. Манекенката ни даде одличен пример за добра летна модна ...