TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свршеницата на Борко откри како ќе им вика синот

Репортер - 15.01.2018

Николина, свршеницата на голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски, откри дека нивниот син ќе се вика Душан. Таа на својот инстаграм-профил објави фотографија од персонализираните патики со кои Борко игра на првенството во ...

Фото: Борко Ристовски ќе добие син - неговата вереница откри како ќе се вика бебето

Press24 - 15.01.2018

Голманот на македонската ракометна репрезентација го очекува своето прво дете, заедно со неговата избраничка Николина. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од персонализираните патики со кои Борко ќе ги брани боите на Македонија на ...

ФOTO: Вереницата на Борко Ристовски откри како ќе се вика бебето

Курир - 15.01.2018

Голманот на македонската ракометна репрезентација го очекува своето прво дете, заедно со неговата избраничка Николина. Голманот на македонската ракометна репрезентација го очекува своето прво дете, заедно со неговата избраничка Николина.

Како ќе се вика бебето на Борко Ристовски?

Република - 15.01.2018

Голманот на македонската ракометна репрезентација Борко Ристовски го очекува своето прво дете, заедно со неговата избраничка Николина. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од персонализираните патики со кои Борко ќе ги брани боите на ...

ФOTO: Вереницата на Борко Ристовски откри како ќе се вика бебето

Скопје24 - 16.01.2018

Голманот на македонската ракометна репрезентација го очекува своето прво дете, заедно со неговата избраничка Николина. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од персонализираните патики со кои Борко ќе ги брани боите на Македонија на ...