TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајкл Даглас и Кетрин се вселија во преубава вила ВИДЕО

+инфо - 11.09.2019

Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс станаа сопственици на нова лускузна куќа која се простира на 12 хектари. Вилата се наоѓа на средина од имотот и изградена е на почетокот на триесетите години од минатиот век.

Eве како изгледа домот на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас од 4,5 милиони долари

Скопје24 - 11.09.2019

Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс неоадамна ја продадоа својата вила во округот Вестчестер за 20 милиони евра, па дел од таа сума инвестираа во нова недвижност. Вилата се наоѓа во срцето на имотот и е изградена во раните 1930-ти.

Ова е домот на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас од 4,5 милиони долари (фото)

Таратур - 11.09.2019

Славниот холивудски пар се „почести“ со нова куќа вредна 4,5 милиони долари во Њујорк. Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс неоадамна ја продадоа својата вила во округот Вестчестер за 20 милиони евра, па дел од таа сума инвестираа во нова недвижност.

Погледнете како изгледа новиот луксузен дом на Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас

Попара - 11.09.2019

Познатиот холивудски пар се „олесни“ за 4,5 милиони долари за нова вила во Њујорк. Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс купиле нова куќа во Ирвингтон, Њујорк во вредност од 4,5 милиони долари. Нивниот нов, прекрасен дом има 8 спални соби и 12 купатила.

Погледнете во луксузната куќа на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс вредна 4,5 милиони долари (ВИДЕО)

Слободен Печат - 11.09.2019

Нивната нова недвижнина со име „Долга ливада“ се простира на 12 хектари и тоа се до реката Хадсон Славниот холивудски пар ја „пазари“ новата куќа вредна неверојатни 4,5 милиони долари во Њујорк.

Поглед во луксузната вила која Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас ја купија за 4,5 милиони (фото)

Вистина.мк - 11.09.2019

Познатата холивудска двојка се пазари за нов имот вреден неверојатни 4,5 милиони долари во Њујорк. Мајкл Даглас (74) и Кетрин Зета Џонс (49) станаа сопственици на нов прекрасен имот во Ирвингтон, Њујорк.