TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Макфакс - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеварот „Александар Македонски“

Кајгана - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Вечер - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Трагедија синоќа во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Курир - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар ...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Скопје инфо - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Во сообраќајка во Скопје починало едно лице

iPortal - 13.01.2018

На 12.01.2018 година околу 23,30 часот во Скопје на бул.„Александар Македонски“, се случила сообраќајна незгода во која Г.С. (36) од с. Марино-Скопје, управувајќи патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над ...

Трагедија на полноќ во Скопје: Еден починат на лице место, друг на Трауматологија

Press24 - 13.01.2018

Триесетина минути пред полноќ се случила страшна несреќа во Скопје, во која за жал едно лице починало на лице место. Полицијата денеска информира дека во 23 часот и 30 минути, на булеварот „Александар Македонски“, се случила сообраќајна незгода во ...

Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Нетпрес - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар ...

Трагедија синоќа во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Сител - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар ...

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

А1 On - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Загина 36 годишен возач, сопатникот со тешки повреди пренесен во болница

МКД - 13.01.2018

Триесетишестгодишен скопјанец од скопско Марино загина во тешка сообраќајка што вчера се случила на булеварот „Александар Македонски" во Скопје. Во сообраќајката повредено е уште едно лице кое било сопатник во возилото.

Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

ТВ21 - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Скопјанец загина, со мерцедесот се забил во канделабра

Република - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар Македонски“, Г.С.

Страшна сообраќајка во Скопје со смртни последици – удрил во метални столбчиња среде булевар и починал

Sky - 13.01.2018

На 12.01.2018 година околу 23,30 часот во Скопје на бул.„Александар Македонски“, се случила сообраќајна незгода во која Г.С. (36) од с. Марино-Скопје, управувајќи патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над ...

Едно лице загина, а сопатникот со тешки повреди се лекува на Трауматологија

Локално - 13.01.2018

Синоќа нешто 30-тина минути пред полноќ се случила тешка сообраќајка во Скопје, во која за жал едно лице починало на лице место. Од МВР информира дека во 23.30 ч. на булеварот „Александар Македонски“, се случила сообраќајна несреќа во која ...

Трагедија синоќа во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Скопје24 - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар ...

Маж од скопско Марино загинал во сообраќајка во Скопје

Мета - 13.01.2018

Во сообраќајна несреќа што се случила вчера околу 23.30 часот на булеварот„Александар Македонски“ во Скопје, животот го загубил 36-годишниот Г.С. од скопското село Марино, соопшти СВР Скопје.

Трагедија во Скопје: Маж загина во сообраќајка на булеварот „Александар Македонски“

Пулс24 - 13.01.2018

Во текот на вчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино, објави Макфакс. Според информациите од МВР, вчера одколу 23:30 часот на скопскиот булeвар „Александар ...

Починал на лице место откако со мерцедес удрил во метални столбови и дрво

Фокус - 13.01.2018

Синоќа околу 23,30 часот во Скопје на булеварот Александар Македонски се случила сообраќајна незгода во која 36-годишниот Г.С. од скопското село Марино изгобил контрола врз неговиот „Мерцедес“ и удрил прво во метални столбчиња, а потоа во дрво и во ...