TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ирина Шајк е во депресија поради Бредли Купер и Лејди Гага

Репортер - 15.03.2019

Блиски пријатели на Ирина Шајк велат дека светскиот модел е во голема депресија откако во јавноста се дозна за наводната афера на нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка Лејди Гага.

Ирина Шајк и Бредли Купер со ќеркичката се поим за среќно семејство, спротивно на гласините (фото)

Црнобело - 15.03.2019

Од Оскарите, па наваму, врската на Бредли Купер и Ирина Шајк беше мета на гласини за неверство и секаков тип на љубовни драми и триаголници. Но, изгледа реалноста е спротивна на тоа. 44-годишниот Бредли и 33- годишната Ирина заедно со нивната ...

Сопругата на Бредли Купер, Ирина Шајк, ја опколија папарации, а таа изненади со однесувањето (фото)

Вистина.мк - 15.03.2019

На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од публиката. Додека за нивниот надоден љубовен триаголник постојано се пишува, популарната манекенка ...

Лејди Гага: Да, јас сум бремена

Локално - 14.03.2019

По гласините дека Лејди Гага и Бредли Купер имаат врска зад грбот на Ирина Шејк, информациите во жолтиот печат почнаа да прикажуваат дека пејачката е бремена. Се разбира, се вели дека таткото е актерот кој соработува во “The Star Is Born”.

Лејди Гага одговори на гласините : Да , бремена сум...

Канал5 - 13.03.2019

Откако ја прекина свршувачката со Кристијан Карино и откако почна за неа да се говори дека минува многу време со актерот и партнер во филмот,,Ѕвездата е родена” , Бредли Купер, почнаа да се шират гласини дека Лејди Гага е бремена.

Бремена сум, ама со нов албум, вели Леди Гага

Сакам да кажам - 13.03.2019

Леди Гага ги демантираше шпекулациите дека е трудна, така што најави дека очекува нов албум. Таа потврди на Твитер дека работи на својот шести студиски албум. „Се шпекулира дека сум трудна.

Обожавателите ѝ ја честитаа „бременоста“ на Лејди Гага

Макфакс - 13.03.2019

За Лејди Гага (32) ова беше одлична година. По освојувањето на наградата „Греми“, таа ја доби и оскаровската статуетка за песната „Shallow“, која ја пее во филмот „Ѕвездата е родена” со Бредли Купер (44).

Лејди Гага одговори на гласините: "Да, бремена сум со..."

Точка - 13.03.2019

Откако ја прекина свршувачката со Кристијан Карино и на снимањето и претставувањето на филмот "A Star Is Born" започна да поминува многу време со момчето на Ирина Шајк, глумецот Бредли Купер, за Лејди Гага започнаа да кружат гласини дека е бремена.

Лејди Гага одговори на озборувањата: Бремена сум

Бриф - 13.03.2019

За Лејди Гага (32) ова беше одлична година. По освојувањето на наградата Греми, таа се закити и со Оскар за песната „Shallow“, која ја отпеа заедно со актерот Бредли Купер во филмот „Ѕвездата е родена”.

Лејди Гага има кажа на фановите дека е бремена

Репортер - 13.03.2019

Веќе со месеци главна тема на сите светски таблоиди е Лејди Гага и нејзината наводна романса со Бредли Купер. По снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ се појавија веста дека пејачката и пејачот многу се зближиле не само пред камерите, туку и зад ...

Лејди Гага си призна: „Да, бремена сум од…“

Таратур - 14.03.2019

Во исто време кога ја раскина свршувачката со Кристијан Карино, околу името на Лејди Гага се рашири шпекулацијата дека е во тајна романса со актерот Бредли Купер, откако имаа интимна и емотивна изведба на заедничката песна од филмот „A Star Is Born“ ...

Леди Гага: Бремена сум, ама со нов албум

Независен - 13.03.2019

САД- Откако ја прекина свршувачката со својот агент Кристијан Карино и на снимањето и претставувањето на филмот "A Star Is Born" започна да поминува многу време со момчето на Ирина Шајк, глумецот Бредли Купер, за Леди Гага започнаа да кружат гласини ...

Лејди Гага откри дека е бремена, фановите во шок

Убавина и Здравје - 13.03.2019

Веќе со месеци главна тема на сите светски таблоиди е Лејди Гага и нејзината наводна романса со Бредли Купер. По снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ се појавија написи дека пејачката и пејачот многу се зближиле не само пред камерите, туку и зад ...

Бремена сум, Лејди Гага ги шокираше фановите

iPortal - 13.03.2019

Веќе со месеци главна тема на сите светски таблоиди е Лејди Гага и нејзината наводна романса со Бредли Купер. По снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ се појавија написи дека пејачката и пејачот многу се зближиле не само пред камерите, туку и зад ...