TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Манекенката Кристина Димитриевска се пофали со својот нов изглед

Слободен Печат - 13.01.2021

Манекенката Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на поп-пејачот Даниел Кајмакоски повторно ги воодушеви своите обожаватели со нова фотографија на својот инстаграм – профил. Македонската мисица го привлекува вниманието на јавноста каде и да се ...

Убавата манекенка Кристина го промени изгледот – како ви се допаѓа повеќе?

Скопје24 - 13.01.2021

Македонската манекенка Кристина Димитриевска воодушевува со својот изглед каде и да се појави. Димитриевска досега се закити со неколку награди, меѓу нив Мис на Балканот и Мис карантин во светот.

Кристина Димитриевска се „препушти“ во негови раце и направи промена – како ви се допаѓа?

Вистина.мк - 13.01.2021

Македонската мисица Кристина Димитриевска го привлекува вниманието каде и да се појави, како со својата убавина така и со својата харизма, а многумина ја нарекуваат „скромна“ девојка. И тоа со причина.

Кристина Димитриевска се „препушти“ во негови раце и направи промена – како ви се допаѓа?

Курир - 13.01.2021

Македонската мисица Кристина Димитриевска го привлекува вниманието каде и да се појави, како со својата убавина така и со својата харизма, а многумина ја нарекуваат „скромна“ девојка. И тоа со причина.