TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Љубовен хороскоп за јули: За кого нова љубов, а кому раскинување

Екран - 21.06.2021

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Месечниот љубовен хороскоп на некои знаци им ја враќа старата љубо… Овен Во јули ќе имате убава врска со вашиот ...

3 знаци на Зодијакот кои се најдобри домаќини: Тие прават се за да организираат незаборавни прослави

Локално - 21.06.2021

Астрологијата, покрај сè друго што може да се види од ѕвездите, утврди дека знакот во кој сте родени може да одреди и колку добар домаќин сте. Не секој може да ги угости и забавува пријателите на ист начин, и како што велат познавачите на Зодијакот, ...

Најдобрите сопруги се родени во овие 4 хороскопски знаци

Алфа - 21.06.2021

Сите жени се добри и грижливи, но секогаш ќе постојат некои кои се издвојуваат од сите останати.Најдобрите сопруги се родени во овие 4 хороскопски знаци: Рак Ако барате лојална и добра, стабилна и темелна, сопруга родена во знак на Рак е идеална за ...

Што прават хороскопските знаци за време на прославите?

Lady - 21.06.2021

Сезоната на празнични собири и слави веќе на големо е почната, па ако сакате да погодите кој што е во хороскоп, доволно е да ги следите манирите. Како што во секој аспект од животот хороскопските знаци се разликуваат драстично, така е и кога се ...

Со овие хороскопски знаци ќе имате најдобар секс

Убавина и Здравје - 21.06.2021

Ако читате астрологија, можеби веќе сте виделе кој е најромантичниот знак или кој станува најнепријатниот придружник. Но, дали знаевте со кои хороскопски знаци ќе имате најдобар секс? Овен Неговото присуство на списокот не е изненадувачко, бидејќи ...

Дневен хороскоп за 21.06.2021: Бикови - ќе чувствувате напнатост, Риби - бидете оптимисти

Црнобело - 21.06.2021

Како ќе ви започне работната недела? Дали надредените ќе го забележат и наградат вашиот труд или денес ќе треба да ги исправите грешките од минатата ...

НАЈПЕРВЕРЗНИТЕ ЖЕНИ се родени во овој хороскопски знак

Локално - 21.06.2021

Припадниците на овој хороскопски знак сакаат да заведуваат, не се срамат да се препуштаат на разни видови задоволства во спалната соба, а партнерите често знаат да ги изненадат со иновативни идеи. Тоа се жените родени во знакот на Овен.