TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пијана невеста предизвикала сообраќајка, па место на свадба во затвор

Бриф - 14.03.2018

Полицијата во Аризона ја уапсила 32-годишната Амбер Јанг, откако предизвикала сообраќајна незгода на сопствената свадба. Таа возела под влијание на алкохол при што предизвикала верижен судир на три автомобили.

Кумата едноставно ги засени младоженецот и невестата, вакво танцување немате видено досега

NetZabava - 14.03.2018

Кумата буквално „откачи“ на свадбата, па невестата и младоженецот паднаа во втор план, откако таа почна да танцува. Дефинитивно таа беше во центарот на вниманието со нејзиниот стил на танцување, а мораме да признаеме, ретко кој би можел да игра вака.

ВИДЕО: Кумата ги засени невестата и младоженецот, немате видено некој друг вака да игра

Курир - 14.03.2018

Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“. Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната ...

Кумата ги изненади сите: Погледнете што се случи на оваа свадба (Видео)

Lady - 14.03.2018

Кога кумата ќе ги изненади сите: Погледнете што се случи на оваа ...

Невеста не стигнала на сопствената свадба, причината неверојатна

Курир - 13.03.2018

Една невеста е уапсена затоа што возела пијана одејќи кон местото каде требала да се венчава, но не стигнала на свадбата. Не е познато зошто 32 годишната Амбер Јанг тргнала сама и пијана на својата свадба, но возејќи успеала да удри три автомобили ...

Невестата направила сообраќајка под дејство на алкохол, свадбата одложена

Sky - 13.03.2018

Свадбата е еден од оние денови во животот кога ништо не сакате да препуштите на случајност, но понекогаш работите тргнуваат по некој свој тек па може да се случи и свадбата да се одложи поради некои непланирани настани.

Невестата се напила, па не успеала да стигне на сопствената венчавка

Канал5 - 13.03.2018

Една невеста е уапсена затоа што по патот до својата венчавка возела пијана, па така не стигнала на сопствената свадба. Не е познато зошто триесет и двегодишната Амбер Јанг тргнала сама и целосно пијана на венчавката, но попатно успеала да удри три ...

Идна домќинка: Невеста испила премногу, па не се појавила на сопствената венчавка

Exclusive.mk - 13.03.2018

Една идна невеста е уапсена затоа што на пат на нејзината венчавка возела во пијана состојба, па така да не ни стигнала на потребната локација. Не е познато зошто Амбер Јанг (32) тргнала сама и целосно пијана на сопствената венчавка, но по пат ...

Кумата ги засени невестата и младоженецот, немате видено некој друг вака да игра

Сител - 14.03.2018

Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“. Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната ...

Невеста не стигнала на сопствената свадба, причината неверојатна

Маркукуле - 13.03.2018

Една невеста е уапсена затоа што возела пијана одејќи кон местото каде требала да се венчава, но не стигнала на свадбата. Не е познато зошто 32 годишната Амбер Јанг тргнала сама и пијана на својата свадба, но возејќи успеала да удри три автомобили ...

ТРАГИКОМИЧНО: Полиција уапси пијана невеста која не успеала да стигне на сопствената венчавка

Фактор - 13.03.2018

Една невеста е уапсена затоа што на пат кон местото на нејзината венчавка возела во пијана состојба, па така не ни стигнала на потребната локација. Не е познато зошто Амбер Јанг (32) тргнала сама и целосно пијана на сопствената венчавка, но по пат ...

ВИДЕО: Кумата ги засени невестата и младоженецот, ваков танц досега немате видено

Press24 - 14.03.2018

Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“. Немате видено досега, на свадба, некој друг да игра како оваа ...

Кумата ги засени невестата и младоженецот, немате видено некој друг вака да игра – Видео

Скопје24 - 14.03.2018

Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“. Немате видено досега, на свадба, некој друг да игра како оваа ...

Кумата ги засени невестата и младоженецот, немате видено некој друг вака да игра

Вечер - 14.03.2018

Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално "откачи". Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот влегоа во втор план бидејќи сведокот на нивната ...

ВИДЕО: Кумата ги засени невестата и младоженецот, немате видено некој друг вака да игра

Маркукуле - 14.03.2018

Со интересен стил на играње, кумата влезе во центарот на вниманието. Невестата и младоженецот “паднаа” во втор план бидејќи сведокот на нивната венчавка буквално “откачи“. Немате видено досега, на свадба, некој друг да игра како оваа ...