TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Верижен судир во Скопје создаде хаос во сообраќајот

Press24 - 18.07.2019

Верижен судир предмалку се случи на Булеварот Србија во Скопје, кога се судрија неколку комби возила. Направете е материјална штета, а повеќе детали се очекуваат за подоцна. Фотографиите се објавени на Ѕидот на сообраќајниот срам.

Верижен судар на булевар Србија во Аеродром

Република - 18.07.2019

Три возила се судриле денеска на булеварот Србија во општина Аеродром, кај крстоцницата на мостот Близнаци. Како што може да се види на фотографијата објавена на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам, оштетени се две комбиња и една возило на ...

(ФОТО) Верижен судар во населбата Аеродром

Скопје1 - 18.07.2019

Предмалку се случи верижен судар на булеварот Србија во населбата Аеродром. На социјалните мрежи се пишува дека поради увидот колони возила чекаат за да поминат. Засега нема информации за повредени и кои се причините за ...

Верижен судир на булевар Србија

24Инфо - 18.07.2019

Верижен судир на Булеварот Србија во Скопје. Се судрија неколку комби возила. Направете е материјална штета. Повеќе детали се најавуваат за подоцна. Фотографиите се објавени на Ѕидот на сообраќајниот срам.

(ФОТО) Верижен судар во населбата Аеродром

Курир - 18.07.2019

Предмалку се случи верижен судар на булеварот Србија во населбата Аеродром. На социјалните мрежи се пишува дека поради увидот колони возила чекаат за да поминат. Засега нема информации за повредени и кои се причините за несреќата.

Верижен судир во населбата Аеродром

Скопје инфо - 18.07.2019

Предмалку се случи верижен судир на булеварот Србија во населбата Аеродром, дознава порталот Скопје1 . На социјалните мрежи се пишува дека поради увидот колони возила чекаат за да поминат.