TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ана Николиќ предизвика хаос на Инстаграм: „Мислам дека жените се глупави“

Убавина и Здравје - 12.10.2018

Ана Николиќ се огласи на својот инстаграм-профил и предизвика вистински „хаос“ кај своите следбеници. Имено, поп-пејачката објави цитат на славниот британски книжевник Вилијам Голдинг , кој ...

Скандалозна изјава на Ана Николиќ: Жените се глупи!

1tv - 12.10.2018

Неодамна, со видео снимката направи вистинки метеж на интернетот, на која јавно зборуваше околу депресијата низ која поминува поради влегувањето во петтата деценија од животот. Сепак, Ана сега направи чекор понапред со уште една објава на Инстаграм ...

Скандалозна изјава на Ана Николиќ: Жените се глупи!

Либертас - 12.10.2018

Неодамна, со видео снимката направи вистинки метеж на интернетот, на која јавно зборуваше околу депресијата низ која поминува поради влегувањето во петтата деценија од животот. Сепак, Ана сега направи чекор понапред со уште една објава на Инстаграм ...

Скандалозна изјава на Ана Николиќ: Жените се глупи!

Република - 12.10.2018

Неодамна, со видео снимката направи вистинки метеж на интернетот, на која јавно зборуваше околу депресијата низ која поминува поради влегувањето во петтата деценија од животот. Сепак, Ана сега направи чекор понапред со уште една објава на Инстаграм ...

Скандалозна изјава на Ана Николиќ: Жените се глупи!

iPortal - 12.10.2018

Неодамна, со видео снимката направи вистинки метеж на интернетот, на која јавно зборуваше околу депресијата низ која поминува поради влегувањето во петтата деценија од животот. Сепак, Ана сега направи чекор понапред со уште една објава на Инстаграм ...