TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најдобар пријател засекогаш, напиша Јанкуловска објавувајќи фотографија со Јанакиески

ТВ21 - 21.02.2024

Екс министерката за внатрешни работи Гордана Јанкуловска на својот Фејсбук профил објави фотографија со Миле Јанакиески, на која тие се прегрнати. Над фотографијата напиша: Најдобри пријатели ...

(Фото) Јанкулоска објави фотографија со Јанакиески на која се прегрнати

еМагазин - 22.02.2024

По неколку години средба на пријателите – поранешната министерка за внатрешни работи на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Јанкулоска, која пред неколку месеци излезе од затвор и нејзиниот сопартиец, поранешниот министер за транспорт и врски, Миле ...

(Фото) Јанкулоска со Јанакиески по долги години: Најдобри пријатели засекогаш

Скопје1 - 21.02.2024

Ексминистерката за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, објави фотографија од средба со Миле Јанакиески, која напиша „најдобри пријатели засекогаш“. Ова доаѓа по долги години поминати низ судски лавиринти, како и одлежани затворски казни.

ЈАНКУЛОСКА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА СО ЈАНАКИЕСКИ: Напиша „Бест френд форевер“

Фактор - 21.02.2024

Екс министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска, на својот фејсбук профил објави фотографија со екс министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески и ја напиша англиската кратенка за најдобри пријатели ...