TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Плаче и пцуе во среде емисија, Јелена Карлеуша неутешна во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Хитпортал - 11.06.2021

Опасен старт на четврт финалето на „Ѕвездите на Гранд“ се најавува веќе од утре со оглед на тоа дека промо видеото најавува кавги и солзи. Јелена Карлеуша очигледно навредена од останатите членови на жирито рони крокодилски солзи и се заканува ...

Карлеуша плачеше во емисија, па се обрати до жирито на „Ѕвездите на Гранд“: Ми покажавте дека не ме сакате и ...

Курир - 11.06.2021

Јелена Карлеуша плачеше во новата емисија на „Звездите на Гранд“, каде е една од 6-те членови на жирито. Како што може да се заклучи од снимката на најавата на шоуто, Карлеуша се тресеше и плачеше во моментот кога жирито не пушти една нејзина ...

Аца Лукас удри по шоуто „Ѕвездите на Гранд“: Тоа е бре шоу на шест кретени!

Хитпортал - 11.06.2021

Неодамна во изјава за еден србски портал пејачкот Аца Лукас без влакна на јазикот даде опширна изјава и откри во јавноста зошто повеќе не е дел од жирито во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Пред самото финале се менуваат правилата во „Ѕвездите на Гранд“ – еве кој го бира победникот

Вистина.мк - 11.06.2021

Пејачката и членот на жири, Марија Шерифовиќ откри детали за финалето на „Ѕвездите на Гранд“ кое ќе се случи на 26 јуни. „Се радувам што оваа година има нови правила, победникот ја бира публиката со СМС пораки“, изјави Марија, па продолжи: „Малку е ...

Пред самото финале се менуваат правилата во „Ѕвездите на Гранд“ – еве кој ќе го бира победникот

Скопје24 - 11.06.2021

Сите фанови на регионалното шоу „Ѕвездите на Гранд“ со нетрпение го очекуваат големото финале во кое ќе се дознае кој е новиот победник за оваа сезона. Фаворити има многу, но само еден може да ја однесе победата.

Марија Шерифовиќ е пресреќна што се менуваат правилата во „Ѕвездите на Гранд“ – Еве кој сега ќе го избере победникот!

Убавина и Здравје - 11.06.2021

Пејачката и членот на жири, Марија Шерифовиќ откри детали за финалето на „Ѕвездите на Гранд“ кое ќе се случи на 26 јуни. Инаку, финалето ќе биде на 26 јуни, а ќе има учесници од Македонија, Босна и Херцеговина, Црна ...

Аца Лукас „удри“ по колегите од Гранд: „Тие се кловнови кои бараат пари за да работат со тие деца!“

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Аца Лукас за сите теми зборува без влакна на јазикот. Во емисијата „Десетка“ одговораше на бројни прашања, а беше жесток кога станува збор за темата „Ѕвездите на ...

„Тоа е шоу со шест кретени“: Аца Лукас со тешки зборови удри по „Ѕвездите на Гранд“ и откри зошто го напуштил жирито

Слободен Печат - 10.06.2021

Аца Лукас зборуваше и за договорите што се потпишуваат со „Гранд“ Познатиот балкански пејач Аца Лукас беше еден од членовите на жирито на популарниот музички натпревар „Ѕвезддите на Гранд“, а сега ја откри и причината зошто го напуштил ова шоу.

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“

Курир - 10.06.2021

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка.

Јелена Карлеуша со солзи во очите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: „Вие мене не ме сакате и не ме почитувате!“

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина ...

Карлеуша пушти солзи во шоуто, па се обрати до жирито: Покажавте дека не ме сакате и не ме почитувате

Скопје24 - 10.06.2021

Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу „Звезда Гранда“, каде е една од 6-те членови на жирито. Како што може да се заклучи од снимката на најавата на шоуто, Јелена се потресе и плачеше во моментот кога жирито не пушти еден ...

Карлеуша плачеше во шоуто, па се обрати до жирито на „Ѕвездите на Гранд“: Покажавте дека не ме сакате и не ме ...

Женски магазин - 10.06.2021

Фото насловна: Instagram/karleusastar - Дали Јелена плаче? - шокирано праша Марија Шерифовиќ Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу „Ѕвездите на Гранд“, каде е една од 6-те членови на жирито.

Карлеуша во солзи му се обрати на жирито на ЗГ: „Покажавте дека не ме сакате и почитувате“ (ВИДЕО)

Локално - 10.06.2021

Српската пејачка и поп дива Јелена Карлеуша плачеше во новото шоу на „Звезда Гранда“, каде е една од 6-те членови на жирито. Како што може да се заклучи од снимката за најавата на емисијата, Јелена се потресе и расплака во моментот кога жирито не ...