TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Манијак се соблекува и плаши жени во Скопје, МВР работи на расчистување на случајот

Frontline - 21.01.2021

Снимки од надзорни камери на кои се гледа како непознато лице демне по дворови и згради се објавени на социјалните мрежи. Објавувачот тврди дека лицето е манијак кој во неколку наврати сексуално вознемирувал жители на Влае, објави А1 он .

(ВИДЕО) Манијак се соблекува пред жени во Скопје: Размислувам да набавам нешто за самоодбрана

А1 On - 20.01.2021

Снимки од надзорни камери, на кои се гледа како непознато лице демне по дворови и згради се објавени на социјалните мрежи. Објавувачот тврди дека лицето е манијак кој во неколку наврати сексуално вознемирувал жители на Влае.

Манијак ги вознемирува жителите на Влае

Република - 19.01.2021

Во петокот од 19 до 23:00, на улица Иван Цанкар во Влае е забележан манијак кој во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел по дворови и манијачел преку прозор жителите на ул. Иван Цанкар, пишува Елеонора Стојановиќ на својот Фејсбук профил ...

(ВИДЕО) Манијак се соблекува пред жени во Скопје, жртви најавуваат дека ќе налепат плакати по маало во знак на ...

Скопје1 - 20.01.2021

На социјалните мрежи објавени снимки од надзорни камери, на кои се гледа како непознато лице демне по дворови Еди згради. Објавувачот тврди дека лицето е манијак кој во неколку наврати сексуално вознемирувал жители на Влае.

Манијак се соблекува пред жени во Скопје (ВИДЕО)

МКД - 20.01.2021

На социјалната мрежа „Фејсбук“ изминатите денови е креирана група која го носи насловот „Манијакот од Влае“. На снимките кои се објавени во групата може да се види машко лице кое според тврдењата во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел ...

Манијак демне во населбата Влае, граѓаните апелираат на претпазливост

Скопје инфо - 19.01.2021

На социјалната мрежа „Фејсбук“ изминатите денови е креирана група која го носи насловот „Манијакот од Влае“. На снимките кои се објавени во групата може да се види машко лице кое според тврдењата во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел ...

Манијак ги вознемирува жителите на Влае

Локално - 19.01.2021

Во петокот од 19 до 23:00, на улица Иван Цанкар во Влае е забележан манијак кој во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел по дворови и манијачел преку прозор жителите на ул. Иван Цанкар, пишува Елеонора Стојановиќ на својот Фејсбук профил ...

ВНИМАНИЕ: Забележан манијак на видео камери во населбата Влае – сексуално вознемирува и манијачи по прозорци

24Инфо - 19.01.2021

ВНИМАНИЕ! Во петокот од 19 до 23:00, на улица Иван Цанкар во Влае е забележан манијак (можете да го видите на приложените видео снимки), кој во неколку наврати сексуално ги вознемирувал, демнел по дворови и манијачел преку прозор жителите на ул.