TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не ја ни пипнав, таа се… Прво огласување на Душко Тошиќ по индицентот со Карлеуша

Република - 11.06.2024

Откако изминатиот викенд на големо се пишуваше за инцидентот меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, поранешиот фубалер сега се огласи и ја изнесе својата страна на приказната. Имено на прашање на еден од следбениците дали навистина ја удрил и влечел ...

По скандалот со Карлеуша, Душко ја кажа и својата страна на приказната: „Не ја ни допрев!“

Вистина.мк - 11.06.2024

Откако српските медиуми објавија дека дошло до инцидент меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, поранешниот фудбалер за првпат проговори и ја претстави својата страна на приказната за инцидентот.

„Не ја ни допрев“: Душко Тошиќ негира дека ја нападнал сопругата Јелена Карлеуша

Слободен Печат - 10.06.2024

Српската пејачка Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг, поранешниот фудбалер Душко Тошиќ , се во центарот на медиумското внимание поради наводното семејно насилство кое се случило во нивниот дом.

Прво огласување на Душко Тошиќ по инцидентот и тепачката со Карлеуша: Не ја ни допрев…

Еспресо - 10.06.2024

Откако вчера српските медиуми објавија дека дошло до инцидент меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, сега поранешниот фудбалер за првпат проговори и ја претстави својата страна на приказната.

📷 ЛУТА НА ТАТКА СИ Ника Тошиќ го отследи Душко од Инстаграм по семејната драма

+инфо - 10.06.2024

Помалата ќерка на српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, Ника, во петокот блесна на полуматурата, по драмата помеѓу нејзините родители. Помалата ќерка на српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, Ника, во петокот ...

(Фото) Со овој фраер била Јелена Карлеуша кога упаднал Душко: „Таа е во врска со кошаркарот“

Еспресо - 10.06.2024

Пејачката Јелена Карлеуша се уште е во фокусот на јавноста откако неодамна во полиција го пријавила сопругот Душко Тошиќ за наводно насилство. Ноќта кога спортистот наводно упаднал во вилата, Јелена била со другар, како што и самата кажа, а тоа ...

Боки 13 ја поддржа Јелена Карлеуша по инцидентот со Тошиќ: „Нејзината храброст е инспирација“

Еспресо - 10.06.2024

По инцидентот во куќата на Јелена и Душко на Дедиње се огласи близок пријател на Дивна Карлеуша. Станува збор за Боки 13, кој истакна дека Јелена е неговата вечна инспирација и дека може да смета на неговата поддршка, пренесуваат српските медиуми.

Ја влечел за коса и ја удирал, откако во домот ја нашол со пријател – Нов скандал меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ

Црнобело - 10.06.2024

Еден ден пред да ја прослават полуматурата на ќерката, Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша станаа топ тема во сите српски медиуми заради насилство во домот. Наводно фудбалерот го нападнал прво пријателот со кого таа била во домот, а потоа се пресметал и ...

„Беше страшно, ја слушнав Јелена како вика“: Сосетката откри што се случувало меѓу Карлеуша и Душко пред да дојде ...

Вистина.мк - 10.06.2024

Вчера како бомба одекна веста дека Јелена Карлеуша го пријавила својот законски сопруг за семејно насилство. После се’ зборуваше и Душко Тошиќ. Имено, како што пренесуваат српските медиуми, Душко при пристигнувањето во семејната вила на Дедиња имал ...

(Фото) Ника Тошиќ го отстрани Душко од социјалните мрежи: „Децата се секогаш на вистинската страна“

Еспресо - 09.06.2024

По инцидентот што се случи вчера во семејната вила помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, нивната помала ќерка Ника синоќа блесна на матурската вечер. Имено, во пресрет на прославата на Ника, драмата на нејзините родители беше главна тема на ...

Потресно сведоштво – Сосетката на Јелена Карлеуша раскажа што се случило кога Душко ги нападнал: „Плачеше и врескаше, ...

Фактор - 09.06.2024

Јелена Карлеуша вчера во раните утрински часови го пријавила сопругот Душко Тошиќ за физички напад врз неа и нејзиниот пријател, поради што реагирала и полицијата . По инцидентот во Дедиње, во кој, како што пренесуваат медиумите Душко Тошиќ ја ...

Плачеше и вриштеше, цела се тресеше, тој пчуеше, таа преколнуваше: Сосетката на Карлеуша сведок на драмата

Република - 09.06.2024

Ден по инцидентот на Јелена Карлеуша со Душко Тошиќ, се е мирно на имотот на овој пар. И додека од Јелена во текот на вчерашниот ден немало ни трага ни глас, од сосетката која живее во зградата покрај куќата на Тошиќ, новинарите на српски Курир, ...

Mногу му е лута: Ќерката Ника го отследи Душко на Инстаграм

PressingTV - 09.06.2024

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ за физички напад врз неа и нејзината пријателка, поради што реагирала и полицијата. По драмата, нивната ќерка Ника ја прослави полуматурата. Таа во караницата на родителите застана на страната на мајката.

„Животот би го дала за Душко“: Како Јелена Карлеуша зборуваше за сопругот кој го пријавени во полиција сопруг

Убавина и Здравје - 09.06.2024

Пејачката Јелена Карлеуша вчера околу 5:15 часот пријавила во полиција дека била нападната од нејзиниот поранешен сопруг Душко Тошиќ , пишува Курир. Јелена неодамна проговори за својот се уште легален сопруг и откри дека сè уште има силни чувства ...

(Фото) Душко Тошиќ не можеше да ги сокрие емоциите: По тепачката со Јелена, замалку ќе заплаче јавно од среќа

Еспресо - 09.06.2024

Парот за момент заборави на вчерашниот скандал… Без разлика на инцидентот кој се случи вчера, пејачката Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се уште имаат причина за славење. Ника заврши основно училиште, а колку се горди Јелена и Душко покажуваат ...

Ќерката на Душко и Карлеуша застана на страната на мајката

Република - 09.06.2024

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ за физички напад врз неа и нејзината пријателка, поради што реагирала и полицијата. По драмата, нивната ќерка Ника ја прослави полуматурата. Таа во караницата на родителите застана на страната на мајката.

Помалата ќерка огорчена од татка си Душко Тошиќ: Веќе не сака да го следи ниту на Инстаграм (фото)

Вистина.мк - 10.06.2024

Викендов осамна веста за нова драма во домот на Јелена Крлеуша и Душко Тошиќ, и се тоа кога помалата Ника има полуматура. Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ за физички напад врз неа и нејзината пријателка, поради што реагирала и полицијата.

(Фото) Ника Тошиќ го отстрани Душко од социјалните мрежи: „Децата се секогаш на вистинската страна“

Убавина и Здравје - 10.06.2024

По инцидентот што се случи вчера во семејната вила помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, нивната помала ќерка Ника синоќа блесна на матурската вечер. Имено, во пресрет на прославата на Ника, драмата на нејзините родители беше главна тема на ...

ГО ИЗБРИШАЛА ЗАСЕКОГАШ И СЕ СРАМИ ОД НЕГО: Ќерката на Карлеуша го отстрани татко и од Инстаграм по семејната драма пред ...

Курир - 10.06.2024

Меѓутоа, тоа што повеќе корисници на Инстаграм забележаа е тоа што Ника го отстранила татка си од социјалната мрежа веднаш по инцидентот. По инцидентот што се случи пред неколку дена во семејната вила помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, нивната ...

ЈА ВЛЕЧЕЛ ЗА КОСАТА И ЈА УДИРАЛ ОТКАКО ЈА НАЧЕКАЛ СО ПРИЈАТЕЛ: Него започнал да го дави, а потоа следувало пекол во ...

Курир - 10.06.2024

Еден ден пред да ја прослават полуматурата на ќерката, Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша станаа топ тема во сите српски медиуми заради насилство во домот. Наводно фудбалерот го нападнал прво пријателот со кого таа била во домот, а потоа се пресметал и ...