TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец тешко повреден во судир на две возила

Макфакс - 20.10.2019

Педесетичетиригодишен скопјанец е тешко повреден во сообраќајна несреќа што се случила вчера на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје. Несреќата се случила помеѓу автомобил „киа конкорд“, управувано од Ј.К.

Тешка сообраќајка во центарот на Скопје: Едно лице заврши во болница

Press24 - 20.10.2019

Рано утринава во 05.15 часот на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која едно лице се здобило со тешки повреди и било пренесено во болница.

Тешка сообраќајка во центарот на Скопје: Едно лице заврши во болница

Курир - 20.10.2019

Рано утринава во 05.15 часот на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која едно лице се здобило со тешки повреди и било пренесено во болница.

Тешка сообраќајка во центарот на Скопје: Едно лице заврши во болница

Centar - 20.10.2019

Рано утринава во 05.15 часот на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која едно лице се здобило со тешки повреди и било пренесено во болница.

Скопјанец тешко повреден во судир на две возила

Точка - 20.10.2019

Педесетичетиригодишен скопјанец е тешко повреден во сообраќајна несреќа што се случила вчера на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје. Несреќата се случила помеѓу автомобил „киа конкорд“, управувано од Ј.К.

Сообраќајна несреќа во Скопје, едно лице со тешки повреди пренесен во болница

Скопје1 - 20.10.2019

На 20.10.2019 во 05.15 часот на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „киа конкорд“, со скопски регистарски ознаки, управувано од Ј.К.

Возач повреден во сообраќајка во Скопје

Слободен Печат - 20.10.2019

Незгодата се случила на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје. Рано утринава во 5.15 часот на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која едно ...

Во тешка сообраќајна несреќа во центарот на Скопје тешко повредено едно лице

Пулс24 - 20.10.2019

Рано утринава во 05.15 часот на крстосницата од улицата „Аминта Трети“ со улица „Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода во која едно лице се здобило со тешки повреди и било пренесено во болница.

Сообраќајка во Скопје, едно лице тешко повредено

Сител - 20.10.2019

Денеска во 05.15 часот на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „киа конкорд“, со скопски регистарски ознаки, управувано од Ј.К.

Сообраќајка во Скопје, едно лице тешко повредено

4NEWS - 20.10.2019

Денеска во 05.15 часот на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „киа конкорд“, со скопски регистарски ознаки, управувано од Ј.К.

Сообраќајка во Скопје, едно лице тешко повредено

Република - 20.10.2019

Денеска во 05.15 часот на крстосницата од ул.„Аминта Трети“ со ул.„Орце Николов“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „киа конкорд“, со скопски регистарски ознаки, управувано од Ј.К.