TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Долга коса и штикли: Марија Шерифовиќ главна тема на социјалните мрежи (ВИДЕО)

1tv - 14.06.2018

Една од најпопуларните пејачки на Балканов, Марија Шерифовиќ , овие денови беше во центарот на вниманието. На социјалните мрежи кружеше една снимка која е стара околу 10 години и во која може да се види како оваа музичка ѕвезда изгледала со долга ...

Видео: И Србите пишуваат „чудо невидено“ - Шерифовиќ со долга коса и во штикли

Press24 - 13.06.2018

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во емисија се појавила со долга коса и високи потпетици, што изненадило многу нејзини фанови. Снимка од српската евровизиска победничка од пред 10 години од една емисија се појавила на Инстаграм и ги изненадила сите.

Марија Шерифовиќ ги изненади фановите: Се појави во емисија со долга коса и високи потпетици (ВИДЕО)

Хитпортал - 12.06.2018

Марија Шерифовиќ ги изненади своите фанови кога на интернет се појави снимка од една емисија каде таа е со долга коса и високи потпетици. Со оглед на тоа дека е позната по својот лежерен изглед и скоро секогаш е облечена во патики и маички, ова ...

Се појави снимка од Марија Шерифовиќ со долга коса и потпетици (видео)

Сваштарник - 12.06.2018

Марија Шерифовиќ е една од најпознатите пејачки на овие простори. Овие денови на интернет кружи снимка која е постара од 10 години на која може да се види како изгледа оваа музичка ѕвезда пред 10 години со долга коса и со потпетици.