TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кога ќе се сетам дека јас сум Лејди Гага многу се растажувам- Светската пејачка мрази што е популарна

ММС - 09.08.2020

Поп-ѕвездата Лејди Гага откри дека мрази тоа што е позната, како и тоа што поради нејзината популарност, се чувствува, како што вели, како да е во затвор. Таа го раскажа ова за време на првата епизода од своето радио шоу „Гага радио“, која ја имаше ...

„Кога ќе се сетам дека сум славна, ТОА МЕ РАСТАЖУВА, НЕМАМ СЛОБОДА“

Вечер - 09.08.2020

Популарната пејачка Лејди Гага откри дека мрази да биде славна , и дека поради нејзината популарност, се чувствува, како што вели, како да е во затвор. Таа го изјави ова за време на првата епизода од нејзиното радио шоу „Гага радио“, која ја имаше ...

Лејди Гага: Мразам што сум позната, се чувствувам како во затвор

Локално - 09.08.2020

Поп-sвездата Лејди Гага откри дека мрази да биде позната, и дека поради нејзината популарност, се чувствува, како што вели, како да е во затвор. Таа го изјави ова за време на првата епизода од своето радио шоу „Гага радио“, која ја имаше својата ...

„Кога ќе се сетам дека сум Лејди Гага, се растажувам“, поп-ѕвездата прозборе за популарноста

Репортер - 09.08.2020

Поп-sвездата Лејди Гага откри дека мрази да биде позната, и дека поради нејзината популарност, се чувствува, како да е во затвор. Таа го изјави ова за време на првата епизода од своето радио шоу „Гага радио“, која ја имаше својата премиера на „Apple ...