TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Објавени оригинал футроли за Galaxy S23 линијата

Телефони.мк - 25.01.2023

Престојната Samsung Galaxy S23 серија официјално излегува на 1 февруари. Веќе ги знаеме сите спецификации. Роланд Квант на Twitter открива дека Samsung наводно развил нова футрола за трите телефони, која што ја именувал во "Clear Gadget Case" или ...

Samsung Galaxy S23: Протекоа цените за европски пазар

Телефони.мк - 25.01.2023

Лансирањето на Samsung Galaxy S23 е само за една недела, за кого веќе речиси сите спецификации се познати неофицијално. Според новиот твит на Роланд Квант , цените на Samsung Galaxy S23 серијата почнуваат од 960 евра, па се до 1590 евра.

Познати цените на Samsung Galaxy S23 за Европа

Кумановски м. - 25.01.2023

Доколку ве израдува веста дека цените на Samsung Galaxy S23 нема да бидат повисоки во однос на минатогодишните модели, мораме да ве разочараме. Според познат инсајдер, познати се цените на целата серија S23 кај неименуван шпански трговец, а се чини ...

Samsung Galaxy S23 серијата објавена со постери за преднарачка

Телефони.мк - 24.01.2023

Иван Блес ги објави првите промотивни постери на Twitter за преднарачка на Samsung Galaxy S23. Новиот предводник ќе биде презентиран од Samsung на 1 февруари, а преднарачките ќе бидат прифатени од истиот ден.

Night Mode примероци од камерата на Samsung Galaxy S23 Ultra

Телефони.мк - 24.01.2023

Samsung Galaxy S Ultra моделите се најинтересни со нивниот систем во камерата и нивната способност. Следниот Galaxy S23 Ultra ќе има неверојатни можности и квалитет со камерата. Сликите со S23 Ultra , објавени на Twitter од Edwards Urbina, ...

Колку би можеле да чинат телефоните Samsung Galaxy S23

USB - 24.01.2023

Samsung Galaxy S23 е една од најочекуваните серии на телефони оваа година. Знаеме дека ќе биде претставен на 1-ви февруари, а сега дојавувач ги откри можните цени на овие телефони. На Twitter, дојавувачот RGCloudS сподели информации за претстојните ...

Познати цените на „Samsung Galaxy S23“ за Европа

Денар - 25.01.2023

Доколку ве израдува веста дека цените на „Samsung Galaxy S23“ нема да бидат повисоки во однос на минатогодишните модели, мораме да ве разочараме. Според познат инсајдер, познати се цените на целата „S23“ серија кај неименуван шпански продавач и се ...