TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Македонците не се плашат од корона - со негативен ПЦР тест заминуваат на скијање на Копаоник

Скопје инфо - 14.01.2021

Македонците не се плашат од корона вирусот. Со негативен тест, кој беше до денеска задолжителен за влез во Србија, заминуваат на скијање на Копаоник. Иако се очекуваше цените оваа зима на Копаонк да бидат намалени, сепак тие останаа исти.

Јелена Карлеуша, сепак, не е само позерка туку е и скијачка на снег (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 14.01.2021

Јелена Карлеуша неодамна ги спакува куферите и со ќерките Атина и Ника се упати на зимување на една од најпопуларните дестинации на џесетерите – Копаоник. Токму оттаму, популарната пејачка одлучи да им предизвика срцебиење на припадниците на ...

Семејна идила на Копаоник: Вељко ужива со сопругата и синот, а сите гледаат во специјалната санка на Жељко (фото)

Вистина.мк - 14.01.2021

По Божиќните и новогодишните празници, Вељко Ражнатовиќ реши да го израдува своето семејство, па по тој повод ги однесе Богдана Ражнатовиќ и синот на Копаоник за да уживаат во зимската идила и снегот како семејство.

Семејството Ражнатовиќ на Копаоник: Вељко и Богдана уживаат во зимската магија со синот Жељко

Хаштаг - 13.01.2021

Деновиве Вељко Ражнатовиќ ужива на зимски одмор на Копаоник со сопругата Богдана и синот Жеjко. Судејќи според објавите на социјалните мрежи, Вељко одлично се забавува со семејството и кучето на најпознатата српска планина.

Семејна идила на Копаоник: Вељко ужива со сопругата и синот, а сите гледаат во специјалната санка на Жељко

Убавина и Здравје - 14.01.2021

По Божиќните и новогодишните празници, Вељко Ражнатовиќ реши да го израдува своето семејство, па по тој повод ги однесе Богдана Ражнатовиќ и синот на Копаоник за да уживаат во зимската идила и снегот како семејство.

Познатите Швајцарските Алпи ги заменија со Маврово и Шапка – Домашната естрада на скијање и во време на пандемија

Убавина и Здравје - 13.01.2021

Овој период од годината традиционално познататите личности го користат за да се одморат и да уживаат во некој екстремен зимски спорт. До лани нивни главни дестинации за зимување беа светските познати ски центри, но оваа година поради пандемијата со ...

Безобразно секси, Јелена Карлеуша објави голи фотки на снег и направи хаос на Инстаграм (фото)

Хитпортал - 13.01.2021

Нај контраверзната пејачка Јелена Карлеуша повтоно ги раздрма своите фанови но и сите кои ги видоа нејзините нови секси фотки направени во Копаоник каде што во моментов ужива. Таа овој пат на нејзиниот Инстаграм профил објави неколку фотографии каде ...

Карлеуша секси и во Копаоник

ЗаЗабава - 13.01.2021

Јелена Карлеуша замина на зимски одмор на планина со ќерките Атина и Ника, придружувана од нејзиниот менаџер и пријател Зоран Бирташевиќ. Покрај ужувањето на снегот и во снежните лудории Јелена имаше време да направи и објави неколку провокативни ...