TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Буралиева ќе тужи за „ѓорчепетровската“ лага објавена на провладините портали

Либертас - 28.05.2014

Љубица Буралиева, пратеничка која денеска си поднесе оставка од функцијата ќе го тужи провладиниот портал Нетпрес и сите медиуми кои ја пренесоа нивната дезинформација со која јавноста беше измамена ...

Буралиева ќе тужи за „ѓорчепетровската“ лага на провладините портали

Локално - 28.05.2014

Љубица Буралиева, пратеничка која денеска си поднесе оставка од функцијата ќе го тужи провладиниот портал Нетпрес и сите медиуми кои ја пренесоа нивната дезинформација со која јавноста беше измамена ...

СДСМ Ѓорче Петров: Немаше кавги – оти немаше ни состанок

А1 On - 28.05.2014

После пишувањата, всушност преобјавување на еден текст, во голем број медиуми кои никогаш не ја критикуваат власта дека имало кавги вчера на состанок на Општинската организација (ОО) на СДСМ во Ѓорче ...

СДСМ Ѓорче Петров: Немаше кавги - оти немаше ни состанок

+инфо - 28.05.2014

После пишувањата, всушност преобјавување на еден текст, во голем број медиуми кои никогаш не ја критикуваат власта дека имало кавги вчера на состанок на Општинската организација (ОО) на СДСМ во Ѓорче ...

СДСМ демантира – Буралиева не барала да се вратат некакви пари

Република - 28.05.2014

СДСМ демантира дека имало инциденти во Општинската организација во Ѓорче Петров. Велат дека вчера не е одржан состанок во ОО СДСМ Ѓорче Петров. Во ОО СДСМ Ѓорче Петров , никогаш немало состанок, a на ...

„НетПрес“: Голем инцидент во СДСМ Ѓорче Петров

Вистина.мк - 28.05.2014

Голем инцидент настанал вчера во СДСМ Ѓорче Петров за време на партиски состанок. Жестоки караници имало меѓу членството на најголемата опозициска партија во оваа скопска населба, кое според извори ...

„НетПрес“: Голем инцидент во СДСМ Ѓорче Петров

Курир - 28.05.2014

Голем инцидент настанал вчера во СДСМ Ѓорче Петров за време на партиски состанок. Жестоки караници имало меѓу членството на најголемата опозициска партија во оваа скопска населба, кое според извори ...

Голем инцидент во СДСМ Ѓорче Петров

Република - 28.05.2014

Голем инцидент настанал вчера во СДСМ Ѓорче Петров за време на партиски состанок. Жестоки караници имало меѓу членството на најголемата опозициска партија во оваа скопска населба, кое според извори ...

Голем инцидент во СДСМ Ѓорче Петров

Нетпрес - 28.05.2014

Голем инцидент настанал вчера во СДСМ Ѓорче Петров за време на партиски состанок. Жестоки караници имало меѓу членството на најголемата опозициска партија во оваа скопска населба, кое според извори ...

„НетПрес“: Голем инцидент во СДСМ Ѓорче Петров

Денешен - 28.05.2014

Голем инцидент настанал вчера во СДСМ Ѓорче Петров за време на партиски состанок. Жестоки караници имало меѓу членството на најголемата опозициска партија во оваа скопска населба, кое според извори ...