TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: РК Вардар наклонет кон навивачите, важно соопштение за сезонските билети

Дриблинг - 23.09.2021

РК Вардар го продолжува рокот за продажба на сезонските билети, клубот им излезе во пресрет на навивачите кои сакаат да купат „вредно парче хартија“ за настапите на македонскиот шампион во елитното натпреварување, Лигата на шампионите.

Вардар го продолжи рокот за купување на сезонски билети

Спортски - 23.09.2021

Ве информираме дека рокот за продажба на сезонските билети за натпреварите на РК Вардар1961 е продолжен за уште четири дена и ќе трае од денеска и недела, 26 септември 2021 година. На барање на повеќемина навивачи кои побараа повторно да можат да ...

РК Вардар: Рокот е продолжен, нова можност да купите сезонски билет

Слободен Печат - 23.09.2021

Рокот за продажба на сезонските билети за натпреварите на РК Вардар1961 е продолжен за уште четири дена и ќе трае од денеска и недела 26 септември 2021 година. На барање на повеќемина навивачи кои побараа повторно да можат да купат сезонски билети ...

Вардар им излезе во пресрет на навивачите

SportMedia - 23.09.2021

На барање на навивачите, Вардар 1961 го продолжи рокот за продажба на сезонските билети за натпреварите за уште четири дена, истиот завршува на 26 септември 2021 година. „На барање на повеќемина навивачи кои побараа повторно да можат да купат ...

Вардар им излегуваме во пресрет на навивачите

Спортклуб - 23.09.2021

Рокот за продажба на сезонските билети за натпреварите на РК Вардар1961 е продолжен за уште четири дена и ќе трае од денеска и недела 26 септември 2021 година. На барање на повеќемина навивачи кои побараа повторно да можат да купат сезонски билети ...

Вардар ги намали цените за сезонските билети

Екипа - 23.09.2021

Управата на Вардар донесе одлука за продолжување на рокот за купување на сезонски билети, притоа намалувајќи ги и цените на истите. Како што информираат „црвено-црните“, рокот е продолжен за уште четири дена и ќе трае до недела (26 септември 2021 ...