TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПЕТАР ГРАШО ГРИЗНА НАВИВАЧ ЗА НОГА Шокантната фотографија се шири по мрежите, вртат коментари: „Што прави човеков?

Во Центар - 06.02.2023

Пејачот Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на доделувањето на наградите MAC во Белград, на концерт гризна обожавателка за нога, а видеото се појави на социјалните мрежи и се рашири како молња.

Шокантен потег на Петар Грашо: ГРИЗНА обожавателка на сцена (ВИДЕО)

Курир - 05.02.2023

Хрватскиот поп пејач Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на церемонијата на доделување музички награди во Белград, на концерт гризна обожавателка за нога, а видеото се појави на социјалните мрежи и се прошири брзо.

ВИДЕО | Петар Грашо на концерт гризнал обожавателка за нога

Слободен Печат - 05.02.2023

На популарната социјална мрежа ТикТок се појави кратко видео од популарниот хрватски пејач Петар Грашо како се обидува да гризне една негова обожавателка за нога, веројатно по нејзина желба или дозвола.

(Фото) Пред Петар Грашо, Хана била во љубов со овој познат пијанист: Слична приказна како Грашо и Данијела

Еспресо - 05.02.2023

Петар Грашо и Хана Хуљиќ наскоро ќе ја прослават првата годишнина од бракот во кој ја добија ќерката Алба, а неодамна покажаа дека во нивната заедница цветаат рози и дека апсолутно се е баш како што треба кога се појавија држејќи се а раце на ...

Каков блам: Петар Грашо гризе за нога обожавателка на сцена (видео)

Хитпортал - 05.02.2023

Овие денови на социјалната мрежа Тик Ток беше објавено до сега не видено видео од концерт на хрватскиот пејач Петар Грашо. Имено пејачот од заасега непозната причина но очигледно со дозвола од негова обожавателка ја гризнува на сцена нејзината нога ...

Петар Грашо на концерт ѝ ја гризе ногата на обожувателка (ВИДЕО)

Канал5 - 05.02.2023

На социјалните мрежи кружи видео снимка од популарниот сплитски музичар Петар Грашо како држи за нога обожавателка за време на концерт и очигледно ја гризе. Не е познато кога е направена оваа снимка ниту за кој концерт се работи.

(ФОТО) ЧУДНА СОСТОЈБА – Петар Грашо на концерт гризнал обожавателка за нога, многумина шокирал со својот чин

Екран - 05.02.2023

Петар Грашо на еден од своите концерти гризнал за нога една обожавателка, што многумина шокирало. Имено, на социјалните мрежи се појави видео на кое на сцената се појавила девојка, а потоа и пришол Грашо и ја гризнал за ногата.

(Видео) Петар Грашо на концерт гризна обожавателка за нога

Репортер - 05.02.2023

Хрватскиот пејач Петар Грашо на негов концерт гризе обожавателка за нога. На социјалните мрежи се појави и видеото од тој момент, додека тој пее на сцената до него има девојка која ја подига ногавицата од панталоните, а пејачот ја гризе за нога.

Грашо гризна обожавателка за нога: ВИДЕО кое ги шокираше сите на мрежите

Локално - 05.02.2023

Хрватскиот пејач, Петар Грашо редовно настапува, а сега едно негово видео стана вирално. Имено, на видеото се гледа како обожавателка стои на бина покрај Грашо, тој и приоѓа и ја гризе ногата и се смее.

Снимка која ги шокираше луѓето: Петар Грашо ја гризна за нога својата обожавателка! (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 05.02.2023

На социјалните мрежи кружи снимка од хрватскиот пејач Петар Грашо , кој на еден негов концерт ја гризнал своја обожавателка за нога. Имено, на снимката се гледа дека обожавателката стои на бина покрај Грашо, а тој и приоѓа, ја гризнува на нога.

ПЕТАР ГРАШО ГРИЗНА ФАН ЗА НОГА! На мрежите се појави клип од концертот и ги запрепасти сите – „ШТО Е ОВА?!“

Во Центар - 05.02.2023

Потегот на пејачот изненади многумина, а погледнете како тоа го направи Петар Грашо додека девојката стоеше до него на сцената. Пејачот Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на доделувањето на музичките награди (MAC) во ...

Што му е? Петар Грашо гризна за нога негова обожавателка

Женски магазин - 05.02.2023

Петар Грашо е регионална музичка ѕвезда и неговите хитови се пеат на Балканот. Освен раскинувањето со пејачката Данијела Мартиновиќ со која беше две децении и бракот со Хана, сегашната сопруга која му роди дете- нема некој поголем скандал.

„Боже, Грашо што направи?“ – Петар Грашо клекнат на колена, гризе нога на обожавателка!/ВИДЕО

Вечер Прес - 05.02.2023

Популарниот хрватскиот пејач Петар Грашо, клекнат на колена се обидува да ја гризне ногата од една негова обожавателка. Видеото од оваа помалку невообичаена сцена кружи на социјалните мрежи, а Грашо добива илјадници негативни коментари.

(ФОТО) Пред Петар Грашо, Хана била во љубов со овој познат пијанист: Слична приказна како Грашо и Данијела

Убавина и Здравје - 06.02.2023

Петар Грашо и Хана Хуљиќ наскоро ќе ја прослават првата годишнина од бракот во кој ја добија ќерката Алба, а неодамна покажаа дека во нивната заедница цветаат рози и дека апсолутно се е баш како што треба кога се појавија држејќи се а раце на ...

Шокантен потег на Петар Грашо: ГРИЗНА обожавателка на сцена

Пулс24 - 06.02.2023

Многумина се шокирани од ваквиот потег на хрватскиот пејач, а на видеото се гледа дека обожавателката стои на бината покрај Грашо кога тој приоѓа и ја гризе за ногата. На некои ова им е смешно, други се ...

ПЕТАР ГРАШО НА КОНЦЕРТ ГРИЗНА ОБОЖАВАТЕЛКА ЗА НОГА Шокантен потег на пејачот (ВИДЕО)

+инфо - 06.02.2023

На социјалните мрежи се прошири снимката од сплитскиот пејач како држи за нога обожавателка за време на концерт и очигледно ја гризе. Хрватскиот поп пејач Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на церемонијата на доделување ...