TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Крадци ограбија аптека во Чаир, сопственикот почина од срцев удар

ТВ21 - 23.09.2021

Ова аптека во населба Џон Кенеди, Чаир, вчера беше мета на крадци. Откако го земал дневниот промет, крадецот избегал. Сопственикот на аптеката откако бил известен за тоа, дошол на местото на настанот, по што се вознемирил и доживеал срцев удар и ...

МВР сѐ уште не успева да го пронајде сторителот на синоќешниот грабеж на аптека во Чаир

Алсат-М - 23.09.2021

Полицијата трага по сторителот кој синоќа ограби аптека во Скопје, каде нејзиниот сопственик почина како последица од срцев удар што го доживеа веднаш по пристигнувањето во објектот каде што се случи грабежот.

Сопственик на аптека во Чаир почина од стрес откако му ја ограбија аптеката

Скопје1 - 23.09.2021

Сопственик на аптека на улицата Џон Кенеди починал набргу откако објектот бил ограбен, јави МВР. Тој не бил во аптеката за време на грабежот, туку стигнал 10 минути подоцна и му се слошило.

Драма во аптека во Скопје: На сопственикот му се слошило, па починал

Press24 - 23.09.2021

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на ул.„Џон Кенеди“ едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет.

Почина 40-годишен маж: Му се слошило откако му ја ограбиле аптеката

Сител - 23.09.2021

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на ул.„Џон Кенеди“ едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет.

Сопственик починал откако му ја ограбиле аптеката во Чаир

Кајгана - 23.09.2021

Во СВР Скопје вчера во 20:40 часот било пријавено дека во аптека на улица „Џон Кенеди“, едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А.С.

Детали за несреќниот случај во Чаир: Ограбена аптека, на сопственикот му се слошило кога дошол на лице место по што ...

MakPress - 24.09.2021

Во СВР Скопје вчера во 20:40 часот било пријавено дека во аптека на улица „Џон Кенеди“, едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А.С.

Сопственик починал откако му ја ограбиле аптеката во Чаир

Фокус - 23.09.2021

Сопственик на аптека починал синоќа откако му јавиле дека крадци влегле и му ја ограбиле аптеката во Чаир. Според информациите од Министерството за внатрешни работи, синоќа околу 20 часот едно лице со закана со нож влегло во аптека на улица „Џон ...

Грабеж во аптека во Чаир, на 40-годишниот сопственик му се слошило и починал

Zoom - 23.09.2021

Сопственик на аптека починал синоќа откако му јавиле дека крадци влегле и му ја ограбиле аптеката во Чаир. Според информациите од Министерството за внатрешни работи, синоќа околу 20 часот едно лице со закана со нож влегло во аптека на улица „Џон ...

ШОК вечерва во Скопје: На вработена украден прометот, сопственикот дошол по 10 минути, па починал…

4NEWS - 22.09.2021

Телевизија 21 доцна вечерва објавува шоканти информации за мистериозна смрт на еден сопственик на аптека во Чаир. Имено, според пишувањата на телевизијата, вечерва во 20.40 часот во МВР било пријавено дека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож ...

Ограбена аптека во Чаир, дошол сопственикот му се слошило и починал

ТВ21 - 22.09.2021

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека вечерва во 20.40 час. пријавено е дека во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет. „Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А.

Сопственик на аптека во Чаир починал вечерва, откако разбојник го однел прометот

Слободен Печат - 22.09.2021

Трагичен настан се случил вечерва во скопската населба Чаир – 40-годишен сопственик на аптека на улицата „Џон Кенеди“ починал кога дошол во објектот, кусо време откако вработена му јавила дека аптеката била ограбена, објави ТВ21.

Вечерва ограбена аптека во Чаир, дошол сопственикот му се слошило и починал

24Инфо - 23.09.2021

Трагичен настан се случил вечерва во скопската населба Чаир – 40-годишен сопственик на аптека на улицата „Џон Кенеди“ починал кога дошол во објектот, кусо време откако вработена му јавила дека аптеката била ограбена, објави ТВ21.

По грабеж на аптека во Чаир:Сопственикот дошол веднаш штом бил известен, ненадејно му се слошило и починал

Вечер Прес - 23.09.2021

Од Министерството за внатрешни работи информираат дека вечерва во 20.40 час. пријавено е дека во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, пренесува ТВ21.

Ограбена аптека во Чаир, сопственикот починал кога пристигнал

Скопско Ехо - 23.09.2021

Сношти во скопската населба Чаир се случил трагичен настан. Сопственикот на аптека на улица „Џон Кенеди“, починал кога дошол во објектот, откако вработена му јавила дека аптеката била ограбена.

Насилна кражба во скопска аптека, сопственикот починал

Скопје инфо - 23.09.2021

Насилна кражба од аптека се случила вчеравечер во скопски Чаир. Како што пренесе ТВ21, според информациите кои ги добиле од МВР, вчера во 20.40 час. пријавено било дека во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел ...

Трагедија: Oграбена аптека во Чаир, дошол сопственикот му се слошило и починал

Centar - 23.09.2021

Трагичен настан се случил синоќа во скопската населба Чаир – 40-годишен сопственик на аптека на улицата „Џон Кенеди“ починал кога дошол во објектот, кусо време откако вработена му јавила дека аптеката била ограбена, објави ТВ21.

Ограбена аптека во скопски Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Телма - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С.

ДРАМА ВО АПТЕКА НА „ЏОН КЕНЕДИ“ - крадец со закани со нож го одзел прометот, дошол сопственикот, му се слошило и ...

Фактор - 23.09.2021

Вчера вечерта, како што информираа од Министерството за внатрешни работи, во 20.40 часот, било пријавено дека во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице, со закана со нож кон вработената во аптеката, и го одзел дневниот промет.

Сопственик на аптека во Чаир почина откако виде дека бил ограбен

Република - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С.

Ограбена аптека во скопски Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Курир - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С.

Ограбена аптека во скопски Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Пулс24 - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С.

Ограбена аптека во скопски Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Нетпрес - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на улицата „Џон Кенеди“ во скопски Чаи непознато лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР.

Ограбена аптека во Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Нетпрес - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР. Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С.

Oграбена аптека во Чаир, дошол сопственикот му се слошило и починал

Локално - 23.09.2021

Вчера во 20.40 часот, било пријавено дека во аптека на ул.Џон Кенеди едно лице, со закана со нож кон вработената во аптеката, и го одзел дневниот промет. „Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А.С.

Му ја ограбиле аптеката, му се слошило и починал

Либертас - 23.09.2021

Десетина минути подоцна во аптеката дошол сопственикот А. С. (40), на кого, според пријавеното, му се слошило. За кратко време дошла Итна помош и со нивно возило е однесен комплекс Мајка Тереза –Кардиологија , каде од страна на лекар е констатирана ...

Драма на улица „Џон Кенеди“: Ограбена аптека во скопски Чаир, на сопственикот му се слошило и починал

Точка - 23.09.2021

Синоќа околу 20 часот во аптека на улицата „Џон Кенеди“ во скопски Чаир непознато лице со закана со нож кон вработената го одзел дневниот промет, настанот во полиција е пријавен во 20.40, информираат од МВР.