TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Стил на денот: Џеј Ло во спортско издание

Женски магазин - 02.08.2020

Па кој би рекол дека Џенифер Лопез има 50 години? Дури и во вакво спортско издание изгледа ...

Без шминка, без фризура: Вака изгледа Џенифер Лопез кога ќе се разбуди (ФОТО)

Локално - 01.08.2020

Џенифер Лопез е една од јавните личности која нема проблем да објавува фотографии кога не е средена. Џеј Ло објави фотографија на своите профили на социјалните мрежи каде позира без шминка и без фризура. Поточно, тоа е слика откако таа се разбудила.

Мислевте дека Џенифер Лопез е совршена? Оваа фотографија ќе ве разубеди во тоа!

Убавина и Здравје - 01.08.2020

Иако сите беа уверени дека светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез е „совршена“ , таа сепак покажа дека е само една нормална и обична жена. Додека поголем број од жените на секој начин го кријат целулитот, популарната Џеј Ло воопшто не е загрижена за ...