TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ленин Јовановски за Арсовска: Ви се смее во очи и ве лаже! (ВИДЕО)

Zoom - 26.11.2022

Ленин Јовановски, прв човек на „Слобода превоз“, приватни превозници кои држат неколку линии во градското подрачје, на ФБ објави видео од Арсовска порачувајќи: Ви се смее во очи, ве гледа и дрско ве лаже.

Јовановски за Арсовска: Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже (ВИДЕО)

Нетпрес - 26.11.2022

„Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже“, пишува на Фејсбук Ленин Јовановски од Слобода превоза за градоначалничката на Скопје Данела Арсовска. „На прашањето на новинарот дека во кампањата се возеше со приватен автобус без срам и перде му ...

Ленин за Данела: Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже

Република - 26.11.2022

Ви се смее, во очи ве гледа и ДРСКО ЛАЖЕ. На прашањето на новинарот дека во кампањата се возеше со приватен автобус БЕЗ СРАМ И ПЕРДЕ му реплицира: “напротив се возев со автобус на ЈСП Скопје”. А еве на протестите видете го и автобусот (со рег.табл.

Ленин со видео: Како Данела дрско лаже дека во кампања не се возела со приватен автобус

Фокус - 26.11.2022

Директорот на „Слобода превоз“, Ленин Јовановски денеска објави видео со, како што напиша, патолошките лаги на Данела Арсовска, чиј поддржувач беше во изборната кампања. Од видеото може да се види како градоначалничката на Скопје вели дека во ...

Ленин за Арсовска: Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже

24Инфо - 26.11.2022

„Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже“, пишува на Фејсбук Ленин Јовановски од Слобода превоза за градоначалничката на Скопје Данела Арсовска. „На прашањето на новинарот дека во кампањата се возеше со приватен автобус без срам и перде му ...

Јовановски за Арсовска: Ви се смее, во очи ве гледа и ДРСКО ЛАЖЕ

4NEWS - 26.11.2022

„Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже“, пишува на Фејсбук првиот човек на Слобода превоз, Ленин Јовановски за градоначалничката на Скопје Данела Арсовска. „На прашањето на новинарот дека во кампањата се возеше со приватен автобус без срам и ...

Јовановски за Арсовска: Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже

Кајгана - 27.11.2022

Директорот на „Слобода превоз“, Ленин Јовановски објави видео со кое, како што вели, ги разоткрива патолошките лаги на Данела Арсовска, чиј поддржувач беше во изборната кампања. Од видеото може да се види како градоначалничката на Скопје вели дека ...

Јовановски за Арсовска: Ви се смее, во очи ве гледа и дрско лаже

Скопје инфо - 27.11.2022

Директорот на „Слобода превоз“, Ленин Јовановски објави видео со кое, како што вели, ги разоткрива патолошките лаги на Данела Арсовска, чиј поддржувач беше во изборната кампања. Од видеото може да се види како градоначалничката на Скопје вели дека ...