TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Каролина: Догледање Тулум

+инфо - 13.01.2018

Од минус 20 степени Целзиусови на водопадите на Нијагра, таа и Михаил испратија фотографии и од летувалиштето Ахау, во Тулум. Заврши брачното патување на пејачката Каролина Гочева, која со сопругот Михаил прво беше во Канада, па во Мексико.

Каролина: Чао Тулум (Фото)

Exclusive.mk - 13.01.2018

Македонската поп дива, Каролина Гочева, која медениот месец го поминува во #Мексико објави нова фотографија на својот Инстаграм акаунт. Погледнете за што се ...

(ФОТО) Каролина и Михо -филмска љубов во Мексико

Репортер - 13.01.2018

Поп-пејачката Каролина Гочева се враќа дома. Таа беше на брачно патување со Михаил Корубин, прво во Канда, а потоа во Мексико. Од -20 степени Целзиусови на Нијагра, таа и Михаил отидоа во летувалиштето Ахау, во Тулум.

Со оган на плажа – Каролина Гочева и Михаил Корубин уживаат во Канада и Мексико

Скопје24 - 11.01.2018

Каролина Гочева и нејзиниот сопруг Михаил Корубин уживаат во Канада и Тулум, Мексико. 37-годишната пејачка и успешниот уметник споделија фотографии и видеа од своите авантури. По студените денови во Торонто, Каролина се релаксираше под топлите ...