TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Карлеуша во провокативнo црвенo бикини заедно со ќерките позира покрај базен

ММС - 01.08.2021

Српската контроверзна пејачка Јелена Карлеуша во летните жешки денови се разладува во Турција, поточно во Бодрум, заедно со нејзините ќерки. Таа неодамна на нејзиниот инстаграм профил објави видео во кое поради пожарите во непосредна близна на ...

ФОТО: Турција гори, Карлеуша од таму „го пали“ Инстаграм – пејачката повторно провоцира

Курир - 01.08.2021

Јелена Карлеуша одмора во Турција, а на социјалните мрежи често објавува фотографии со кои неретко провоцира. По провокативните изданија во танга, српската пејачка овој пат одлучи да ги почести обожавателите со нови жешки фотографии.

Карлеуша во жешко бикини, фановите не штедат зборови (ФОТО)

Локално - 01.08.2021

Пејачката Јелена Карлеуша со денови престојува во Турција, а секоја нејзина објава на социјалните мрежи крева прашина од нејзиниот одмор, што е и случај со најновата. Имено, по провокативното издание во танга, Карлеуша одлучи повторно да ги излуди ...

Опасноста помина – Карлеуша се опушти покрај базен

ММС - 31.07.2021

Јелена објави фотографии покрај базенот на луксузен хотел во Бодрум каде позира со своите ќерки. Откако го преживеа стресот во претходното летувалиште каде што настана пожарот, сега може да се види дека конечно се одмара.

Карлеуша на плажа во Турција како за на порно аудиција: Голема обла позадина и само тенка врвка, врежана на средина ...

Вистина.мк - 31.07.2021

Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе со денови летува на море во Турција со своите ќерки и тетка. Aко пожарот што се случи во близината на хотелот во кој таа престојуваше беше причина за сето внимание на медиумите во Србија и регионот да биде ...

Атина ги покажа луксузните места од одморот: Стајлингот на ќерката на Карлеуша зборува дека таа е копија на мајка ѝ

Хаштаг - 31.07.2021

Нема драма поради евакуацијата, Карлеуша ужива со ќерките... Атина Тошиќ со мајка ѝ, пејачката Јелена Карлеуша и сестра ѝ Ника, ужива во Турција, а по драмата која ја доживеаја на самиот почетокот на одморот, го покажа луксузот во кој уживаат.