TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Што се случи со младата девојка од скопски Аеродром?!

Република - 10.03.2016

Што се случи со младата девојка од скопски Аеродром?! Вчера излезе информација дека млада девојка паднала од 9 спрат од зграда во Аеродром. Се претпоставуваше дека девојката се фрлила. Тоа се случило околу 11 часот напладне.

МВР: Досега нема пријава за силување на девојката од Аеродром

МКД - 10.03.2016

До Министерството за внатрешни работи досега нема стигнато официјална пријава за силување. Телото на девојката од Аеродром е предадено на обдукција. Немаме да соопштиме други информации, сето друго што стигнува засега е шпекулација", вели Лиза ...

Момчето го менаџира профилот на несреќната мајка, а Александра е на инфузија

Сител - 10.03.2016

Смртта на младата Стефани од Аеродром крена многу прашина, особено по изјавата на нејзината мајка, сопственичка на спа центар во Стар Аеродром, дека Стефани се самоубила по траумите што ги добила по наводно силување од страна на таксист.

Нема пријава за силување на девојката што се самоуби во Аеродром

+инфо - 10.03.2016

Во полиција нема пријава за силување на девојчето што вчера се фрли од деветиот кат на зграда во скопската населба Аерoдром. - До овој момент официјална пријава за силување до МВР не е поднесена.

Нема пријава за силување за девојката што се самоуби во скопски Аеродром

еМагазин - 10.03.2016

Портпаролоката на СВР Скопје, Лиза Бендевска, во изјава за Либертас вели дека кај нив немало пријава за силување. Од СВР Скопје за порталот изјавиле дека телото на девојката која вчера изврши самоубиство во скопски Аеродром е предадено на обдукција.

Не е пријавено силување на девојката што се самоуби во скопски аеродром

Фактор - 10.03.2016

Полицијата во Скопје нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

МВР: Немало пријава за силување во Аеродром

Репортер - 10.03.2016

Портпаролоката на СВР Скопје, Лиза Бендевска, во изјава за Либертас кажала дека кај нив немало пријава за силување, а телото е предадено на обдукција. Претходно, доцна синоќа мајката на 20-годишната Стефани која вчера претпладнето се фрли од кров на ...

Дечкото на мајката во одбрана: Профилот на Александра јас го менаџирам, таа е на инфузија

Нетпрес - 10.03.2016

Смртта на младата Стефани од Аеродром крена многу прашина, особено по изјавата на нејзината мајка, сопственичка на спа центар во Стар Аеродром, дека Стефани се самоубила по траумите што ги добила по наводно силување од страна на таксист.

МВР: Нема пријава за силување на Стефани

Пулс24 - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аеродром била нападната од такси возач, како што ...

Потресно сведочење на мајката на девојката која се самоуби: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Локално - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која претпладво се фрли од кров на зграда во скопски Аеродром низ солзи за Либертас открива зошто ќерка и утрово се решила на тој кобен чекор. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Не е пријавено силување на девојката што се самоуби во скопски аеродром

Дневник - 10.03.2016

Полицијата во Скопје нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

Исповед на мајката на скопјанката која се фрли од зграда: Ќерка ми беше силувана, затоа се самоуби

Канал 77 - 10.03.2016

Мајката на дваесетгодишната Стефани која вчера претпладне се фрли од кров на зграда во скопски Аеродром, низ солзи открива зошто ќерка и’ се решила на тој кобен чекор – пишува порталот Либертас.

Сведочење на мајката на девојката која се самоуби во Аеродром: Ќерка ми ја силуваше таксист

+инфо - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера претпладне се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи откри зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, јавува Либертас . - Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Потресно сведочење на мајката на девојката која се самоуби: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Скопје инфо - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од кров на зграда во скопски Аеродром низ солзи откри зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.Вчера се случи нешто трагично за ...

Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби – Потресно сведочење на мајката чија ќерка се фрли од зграда

Репортер - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од кров на зграда во скопски Аеродром низ солзи откри зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор. – Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

(Фото) Мајката на девојката која се самоуби во скопски Аеродром: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

еМагазин - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром за Либертас раскажува зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Откриена причината за самоубиството во Аеродром - потресно сведоштво на мајката

Press24 - 10.03.2016

Вистинска трагедија ја потресе вчера Македонија кога одекна веста за самоубиството во скопски Аеродром. Како што вчера дозна Пресс24, млада девојка на возраст околу 20 години вчера скокнала од 9 кат околу 11 часот утрото.

Сведочење на мајката на девојката која се самоуби во Аеродром: Ќерка ми ја силуваше таксист

Бриф - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера претпладне се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи откри зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, јавува Либертас . – Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Сведоштво на мајката на младата девојка која се самоуби: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Курир - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи открива зошто ќерка и утрово се решила на тој кобен чекор, пишува Либертас. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Мајката на девојката која се самоуби во Аеродром: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

МК News - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи открива зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, пишува Либертас. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

ИСПОВЕД НА МАЈКАТА: Девојката која се самоуби во скопски Аеродром, претходно била силувана од таксист

Фактор - 10.03.2016

Младата скопјанка која вчера си го одзеде животот скокајќи од деветти кат, претходно била малтретирана од таксист. Нејзината мајка вели дека ќерка и ја силувале, а случајот веднаш бил пријавен во полиција.

Сведоштво на мајката на девојката која се самоуби во Аеродром: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Сител - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи открива зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, пишува Либертас. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Сведоштво на мајката на младата девојка која се самоуби: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Нетпрес - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи открива зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, пишува Либертас. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Нема пријава за силување!

Вечер Прес - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

Нема пријава за силување, МВР не знае од каде се тврдењата на мајката

Курир - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аеродром била нападната од такси возач, како што ...

Не е пријавено силување на девојката која вчера се самоуби во скопски Аеродром

Сител - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

Не е пријавено силување на девојката која вчера се самоуби во скопски Аеродром

Press24 - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

МВР контра мајката на Стефани: Нема пријава за силување

Република - 10.03.2016

СВР Скопје нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопски Аеродром била силувана од возач на такси, како што тврди нејзината ...

МВР не знае од каде се тврдењата на мајката, нема пријава за силување

Денешен - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аеродром била нападната од такси возач, како што ...

Сведоштво на мајката на младата девојка која се самоуби: Ќерка ми ја силуваше таксист, затоа се самоуби

Lider - 10.03.2016

Мајката на 20-годишната Стефани која вчера се фрли од покрив на зграда во скопски Аеродром низ солзи открива зошто ќерка и се решила на тој кобен чекор, пишува Либертас. -Таа доби работа на брод и требаше да замине во Америка на 9 април.

Не е пријавено силување на девојката која вчера се самоуби во скопски Аеродром

Скопје инфо - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аердром била нападната од такси возач, како што ...

МВР: Немало пријава за силување во Аеродром

Либертас - 10.03.2016

Портпаролоката на СВР Скопје, Лиза Бендевска, во изјава за Либертас рече дека кај нив немало пријава за силување. Претходно, доцна синоќа мајката на 20-годишната Стефани која вчера претпладнето се фрли од кров на зграда во скопски Аеродром низ солзи ...

Нема пријава за силување, МВР не знае од каде се тврдењата на мајката

МК News - 10.03.2016

Скопската полиција нема регистрирано никаква пријава за силување во последните 48 часа и нема информации дека дваесетгодишната Стефани Брзанова, која вчера си го одзеде животот во скопската населба Аеродром била нападната од такси возач, како што ...

Нема пријава за силување, МВР не знае од каде се тврдењата на мајката

Нетпрес - 10.03.2016

-Нема никаква пријава за силување во СВР Скопје. Проверени се сите станици во градот. Не знаеме од каде се тврдењата на мајката на починатото девојче, велат од МВР, пренесува ВЕЧЕР. Александра, мајката на Стефани, тврди дека ноќта пред самоубиството ...

Мајката на Стефани: Мојата ќерка си го одзема животот бидејќи беше силувана од таксист! МВР: Немаме никаква пријава!

Точка - 10.03.2016

После информацијата дека 20-годишната Стефани Б. која вчера си го одзема животот во скопската населба Аеродром, била силувана од такси возач, според тврдењата на нејзината мајка, од МВР пристига нова информација дека кај нив нема никаква пријава за ...