TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Холивудскиот актер Меконахи откри: Мојот татко умре за време на секс со мајка ми!!

Канал5 - 18.10.2020

Холивудската ѕвезда актерот Метју Меконахи прв пат отворено зборувал за смртта на својот татко Џемјс, кој починал во далечната 1992 година. 50 годишниот Оскаровец по скоро три децении раскажа како се чувствувал кога неговата мајка му раскажала како ...

Метју Меконахи го откри начинот на кој почина неговиот татко: Тоа секогаш беше негова желба! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 18.10.2020

Познатиот оскаровец Метју Меконахи се подготвува за објавувањето на своите нови мемоари насловени како „Зелени светла“ во кои, меѓу другото, зборува за историјата на своето семејство, а во еден од извадоците го спомнува и начинот на кој го загуби ...

По 28 години, Метју Меконахи ја откри вистината за смртта на неговиот татко

Локално - 18.10.2020

Холивудската sвезда Метју Меконахи (50) првпат отворено зборуваше за смртта на неговиот татко Џејмс, кој почина во 1992 година. Скоро три децении подоцна, славниот оскаровец раскажа дека бил шокиран кога од мајка му ја дознал трагичната вест за ...

Ништо не можеше да го убие, освен мама: Метју Меконахи откри дека татко му починал додека водел љубов

Фактор - 18.10.2020

Оваа тајна никој не ја знаел, а е многу необична. Шармантниот актер Метју Меконахи првпат зборуваше за смртта на својот татко Џејмс, кој почина во 1992 година, на многу несекојдневен начин. „Не можев да верувам. Тоа беше мојот татко.

Метју Маконахи: Татко ми доживеа срцев удар додека имаше секс со мајка ми

Репортер - 18.10.2020

Оскаровецот Метју Меконахи за првпат отворено проговори за смртта на неговиот татко Џејмс, кој почина во 1992 година. Меконахи призна дека му се треселе колената кога дознал за веста. „Не можев да верувам. Тоа беше мојот татко.

Татко ми умре од срцев удар за време на СЕ*С со мајка ми! Славниот актер открил долго чувана тајна

Вечер - 18.10.2020

Актерот Метју Меконахи прв пат јавно зборувал за смртта на својот татко Џејмс, кој починал во 1992 година, и признал дека му се треселе колената кога ја дознал трагичната вест за смртта на својот татко. „Не можев да верувам. Ми беше татко.

Татко ми умре од срцев удар за време на се*с со мајка ми: Славниот актер открил долго чувана тајна

Република - 18.10.2020

Актерот Метју Меконахи прв пат јавно зборувал за смртта на својот татко Џејмс, кој починал во 1992 година, и признал дека му се треселе колената кога ја дознал трагичната вест за смртта на својот татко. Не можев да верувам. Ми беше татко.

Метју Меконахи: Никој не можеше да го убиe татко ми освен мајка ми, почина додека водеа љубов

+инфо - 18.10.2020

Открил и дека одност на неговите родители бил мошне турбулентен, како и дека понекогаш биле насилни еден кон друг, но и се развеле два пати, а три пати се венчале. Актерот Метју Меконахи прв пат јавно зборувал за смртта на својот татко Џејмс, кој ...

Меконахи откри долго чувана тајна: Татко ми почина на бизарен начин

Курир - 18.10.2020

Холивудската ѕвезда актерот Метју Меконахи прв пат отворено зборувал за смртта на својот татко Џемјс, кој починал во далечната 1992 година. 50 годишниот Оскаровец по скоро три децении раскажа како се чувствувал кога неговата мајка му раскажала како ...