TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хали Бери и стана опасна конкуренција на Џеј Ло

Канал5 - 11.11.2019

Таа напорно тренира за нова улога. Хали Бери на Инстаграм често ја покажува својата фигура, а овој пат ги покажа и стомачните мускули, со какви малкумина можат да се пофалат. Таа напорно тренира за нова улога.

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

Репортер - 10.11.2019

Глумицата Хали Бери напорно тренира во вежбална за да се подготви за новата улога во филмот Bruised. Таа истовремено во филмот ја има главната улога, но е и режисер. Нејзините пријатели и колеги велат дека таа редовно вежба и внимава на исхраната.

Стомачни за пофалба: Хали Бери во топ форма за новата филмска улога

Таратур - 12.11.2019

Славната холивудска актерка Хали Бери често знае на нејзиниот Инстаграм профил да се пофали со својата одлично извајана и одржана фигура, а овој пат ги покажа и стомачните мускули, со какви (особено на нејзини години) малкумина можат да се пофалат.