TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТРАГЕДИЈА ВО ГЕВГЕЛИСКО: Скопјанец починал во сообраќајна незгода

Женски магазин - 15.09.2020

Утрово, околу 07:00 часот во полиција било пријавено дека на излезот од Гевгелија автомобил излетал од патот. Возилото „Мини морис“, кое било со бугарски регистарски таблици, излетало од патот, а било управувано од педесет годишен скопјанец со ...

Возач загина во сообраќајна несреќа кај Гевгелија

Макфакс - 15.09.2020

Педесетгодишен скопјанец загина во сообраќајна несреќа на излезот од Гевгелија. Според информациите на МВР, несреќата се случила вчера кога патничко возило „мини морис”, со бугарски регистарски ознаки, управувано од З.Д.

Скопјанец почина кај Гевгелија, познат неговиот идентитет

Курир - 15.09.2020

На 15.09.2020 околу 07:30 часот било пријавено дека на излезот од Гевгелија патничко возило „мини морис”, со бугарски регистарски ознаки, управувано од З.Д.(50) од Скопје, излетало од патот.

ГАЛЕРИЈА: Трагедија во Гевгелија – Со автомобил излетал од мост и слетал на покрив од гаража

Press24 - 15.09.2020

Педесет годишен скопјанец загина во тешка сообраќајна несреќа која рано утрово во 7 часот се случила на излезот од Гевгелија. Според информациите кои утрово ги објави Сител, возачот во се уште неутврдени околности загубил контрола над своето возило ...

Трагедија во Гевгелија: Возач со автомобил излета од мост

Сител - 15.09.2020

Трагично утро во Гевгелија. 50 годишен скопјанец го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи утрово околу 7 часот и 30 минути на излезот од градот. До несреќата дошло откако возилото што го управувал скопјанецот изгубило контрола и ...

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Опсервер - 15.09.2020

Гевгелија, 15 септември 2020 () – Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски ...

Скопјанец загина кога со „мини Морис“ излетал од пат и се забил во метални гаражи

Република - 15.09.2020

Утринава околу 7.30 часот, во тешка сообраќајја несреќа на излезот од Гевгелија животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Скопјанец загина во сообраќајка кај Гевгелија, со мини морис удрил во гаражи

МКД - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија. „Се работи за З.Д.

ТРАГЕДИЈА: Скопјанец загина во сообраќајна несреќа во Гевгелија , со „Мини морис“ се забил во гаражи (ФОТО)

Курир - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објавува КаналВис . „Се работи за З.Д.

ГАЛЕРИЈА: Трагедија во Гевгелија – Со автомобил излетал од мост и слетал на покрив од гаража

Сител - 15.09.2020

Педесет годишен скопјанец загина во тешка сообраќајна несреќа која рано утрово во 7 часот се случила на излезот од Гевгелија. Според информациите кои утрово ги објави Сител, возачот во се уште неутврдени околности загубил контрола над своето возило ...

ТРАГЕДИЈА: Скопјанец го загубил животот, ОТКАКО СО „МИНИ МОРИС“ СЕ ЗАБИЛ ВО ГАРАЖИ (ФОТО)

Вечер - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објавува КаналВис . Се работи за З.Д.

(ФОТО) Скопјанец загина во Гевгелија откако се забил со автомобилот во гаража

Нетпрес - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објавува КаналВис . „Се работи за З.Д.

(Фото) Загина скопјанец, со „мини морис“ излетал од мост и се забил во гаражи

24Инфо - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објавува КаналВис . „Се работи за З.Д.

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Независен - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Сообраќајка на излезот од Гевгелија, едно лице почина

Слободен Печат - 15.09.2020

Утрово, околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис” со бугарски регистарски ознаки.

Еден загинат во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Алсат-М - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Канал5 - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис" со бугарски регистарски ознаки.

Скопјанец загина во сообраќајна несреќа во Гевгелија , со „Мини морис“ се забил во гаражи (ФОТО)

Скопје инфо - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објавува КаналВис . „Се работи за З.Д.

Скопјанец загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

А1 On - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесетгодишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Либертас - 15.09.2020

– Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Скопјанец загина откако излетал од патот и удрил во метални гаражи

+инфо - 15.09.2020

До несреќата дошло откако возилото излетало од патот, поточно од мостот на излезот од булеварот и удрило во лимени гаражи покрај околните згради. Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која ...

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

iPortal - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

Frontline - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Скопјанец загина во сообраќајка-излетал од патот и удрил во гаражи

Нетпрес - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

КАКВА СУДБИНА - 50 годишен скопјанец загинал откако со мини морис се забил во гаражи

Фактор - 15.09.2020

Скопјанец на возраст од 50 години загина утрово во тешка сообраќајка кај Гевгелија. Според првичните информации од СВР Струмица, сообраќајката се случила околу 7 часот и 30 минути на излез од Гевгелија, објави ТВ Вис, објавувајќи и фотографии од ...

Тешка сообраќајка на излезот од Гевгелија, едно лице загина

Локално - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис” со бугарски регистарски ознаки.

Едно лице загина во сообраќајка на излезот од Гевгелија

MakPress - 15.09.2020

Утрово,околу 7 часот и 30 минути, на излезот од Гевгелија се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби педесет годишниот З.Д. од Скопје кој управувал патничко моторно возило „мини Морис“ со бугарски регистарски ознаки.

Возач загина во сообраќајна несреќа кај Гевгелија

Вечер - 15.09.2020

Педесетгодишен скопјанец загина во сообраќајна несреќа на излезот од Гевгелија. Според информациите на МВР, несреќата се случила вчера кога патничко возило „мини морис”, со бугарски регистарски ознаки, управувано од З.Д.

Возач загина во сообраќајна несреќа кај Гевгелија

Н.Македонија - 15.09.2020

Педесетгодишен скопјанец загина во сообраќајна несреќа на излезот од Гевгелија. Според информациите на МВР, несреќата се случила вчера кога патничко возило „мини морис”, со бугарски регистарски ознаки, управувано од З.Д.

Трагедија во Гевгелија – Со автомобил излетал од мост и слетал на покрив од гаража

Centar - 15.09.2020

Педесет годишен скопјанец загина во тешка сообраќајна несреќа која рано утрово во 7 часот се случила на излезот од Гевгелија. Според информациите возачот во се’ уште неутврдени околности загубил контрола над своето возило излетал од мостот и слетал ...