TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Опасен британски криминалец го запали затворот и претепа полицаец (ВИДЕО)

Канал5 - 12.06.2019

Безбедносните камери во британскиот затвор Фул Сатон во покраината Јоркшир снимија насилен бунт на затвореници. Бунтот се случил во август минатата година , а сега се појави видеото , кое се користи на судењето на еден од водачите.

Вистинска војна во затвор! Камерите го снимиле дивеењето на еден од најголемите британски криминалци: Ги претепал ...

Точка - 12.06.2019

Безбедносните камери на британскиот затвор „Ful Saton“ во Јоркшир снимиле точно како и кога избил бунтот. Сè се случило минатата година, но снимката е дури сега објавена, бидејќи му се судело на еден од лидерите на бунтот.

(Видео) На снимка уловен британски криминалец кој демолирал затвор и претепал полицајци

Макфакс - 12.06.2019

Надзорните камери во британскиот затвор Фул Сатон во провинцијата Јоркшир снимиле насилни немири на затворениците. Оваа побуна се случи во август минатата година, а сега во јавноста се појавија снимки од истата, бидејќи во тек е судењето на еден од ...