TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Објавена е досега невидена фотографија од Цеца и мајка ѝ (ФОТО)

Убавина и Здравје - 18.04.2021

На Инстаграм се појави фотографија постара од 25 години, на која Цеца Ражнатовиќ позира со својата мајка Мира Величковиќ, била учителка во родното село на популарната пејачка Житораѓе. Судејќи по неа, мегаѕвездата многу личи на својата мајка, но ...

Од неа ја наследила убавината: Исплива фотографија од Цеца и нејзината мајка, сите коментираат колку неодоливо личат ...

Курир - 18.04.2021

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ својата кариера веќе долго успешно ја гради на естрадата, а со хитовите кои ги има зад себе се труди приватниот живот да ги крие далеку од очите на јавноста.

Од неа ја наследила убавината: Исплива фотографија од Цеца и нејзината мајка, сите коментираат колку неодоливо личат ...

Пулс24 - 18.04.2021

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ својата кариера веќе долго успешно ја гради на естрадата, а со хитовите кои ги има зад себе се труди приватниот живот да ги крие далеку од очите на јавноста.