TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 1. октомври 2023 година

Канал5 - 01.10.2023

Дневен хороскоп за недела, 1. октомври 2023 година. Вага 24.9.-23.10. Љубов Во вашиот приватен живот работите се одвиваат како што треба. Поради тоа неумесни прашања не ве загрижуваат. Кариера Ќе треба да поработите на една работа заостаната од ...

Дневен хороскоп за 1 октомври: Се наоѓате во „емотивен јаз“

Слободен Печат - 01.10.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 1 октомври , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Доколку немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите деловни интереси.

Октомври чука на врата со нешто големо: Престојниот месец на овие знаци ќе им ја смени судбината

Вечер Прес - 30.09.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривања и длабоки сознанија и носи нешто ново за ...

Дневен хороскоп за 30. септември 2023 година

Канал5 - 30.09.2023

Дневен хороскоп за сабота, 30. септември 2023 година. Вага 24.9.-23.10. Љубов Вашата љубовна приказна ќе продолжи да се развива , на ваша радост. Затоа дотерајте се и излезете во друштво. Кариера Времето работи за вас , а вие му се препуштате со ...

Дневен хороскоп за 30 септември: Денеска сте под силен притисок

Слободен Печат - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

Оваа САБОТА Раковите ќе размислуваат за својот поранешен ПАРТНЕР; Стрелците ќе бидат расположени, а би можеле да ги ...

Во Центар - 30.09.2023

Дознајте што ви кажуваат ѕвездите денес… ОВЕН Уште еден ден на гужва и завршување на работите во последен момент. Ќе ви треба многу време да се опоравите од возбудата што ја носи овој ден.

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Љубов за едни знаци, кавги за други знаци

Женски магазин - 30.09.2023

Овен Можно е членовите на вашето семејство да имаат одредени замерки кога е вашето однесување во прашање. Можна е љубовна среба за паметење. Ќе запознаете некој кој во вистинскиот момент ќе ви го преврти светот наопаку и со кој ќе уживате.

Дневен хороскоп за 30 септември 2023 година

Попара - 30.09.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 30 септември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овен На професионално поле, повеќето од вас успешно ќе ја поврзат креативноста, интуицијата, стандардните работи и опуштениот пристап кон нив.

Месечен хороскоп: Октомври носи деловни можности, но внимавајте како ги трошите парите

4NEWS - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...

Месечен хороскоп за октомври 2023 година

ТВ21 - 01.10.2023

Добредојдовте во магичниот октомври. Додека листовите добиваат нежни тонови на есенските бои, ѕвездите пишуваат нови приказни за секој хороскопски знак. Октомври нè воведува во време на промени, откривање и длабоко знаење и носи нешто ново за секој ...