TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПАПАРАЦО ФОТО: Дуа Липа камен пијана се влечка со дечкото накај дома (фото)

Хитпортал - 22.06.2021

Откако по роденденска забава во Калифорнија кај блиски пријатели Дуа Липа тргнала да си оди дома не ни претпоставувала дека на вратата ќе ја сочекаат папараци фотографите и од тоа ќе излезе голем скандал.

Вака изгледа кога една од најголемите sвезди е фатена пијана

Пулс24 - 22.06.2021

Дуа Липа беше со своето момче Анвар Хадид на роденденска забава со пријатели во Калифорнија и не успеа да се скрие од папараците. 25-годишната Дуа Липа, чии родители се од Косово, е една од најголемите светски поп-sвезди, па папараците го следат ...

Вака изгледа Дуа Липа кога ќе ја уловат пијана, овие фотографии би сакала да ги избрише (ФОТО)

+инфо - 21.06.2021

Пејачката Дуа Липа (25) била со своето момче Анвар Хадид на роденденска забава кај пријатели во Калифорнија, а притоа иако се трудела, не успеала да се скрие од папараците. Дуа Липа, која по потекло е од Косово, е една од најголемите светски ...

(ФОТО) Дуа Липа уловена пијана, а овие фотографии би сакала да ги избрише

Нетпрес - 21.06.2021

Пејачката Дуа Липа (25) била со своето момче Анвар Хадид на роденденска забава кај пријатели во Калифорнија, а притоа иако се трудела, не успеала да се скрие од папараците. Дуа Липа, која по потекло е од Косово, е една од најголемите светски ...

Вака изгледа кога една од најголемите sвезди е фатена пијана, погледнете ги фотографиите што сигурно би сакалa да се ...

Попара - 21.06.2021

Дуа Липа беше со своето момче Анвар Хадид на роденденска забава со пријатели во Калифорнија и не успеа да се скрие од папараците. 25-годишната Дуа Липа, чии родители се од Косово, е една од најголемите светски поп-sвезди, па папараците го следат ...