TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пејачката драстично го промени имиџот: Сигурни сме дека нема да ја препознаете, а едно време често настапуваше и по ...

Слободен Печат - 13.12.2019

Важеше за тврдокорна русокоса... Веруваме дека ако ја гледате само првата фотогрфија никогаш не би се сетиле за која пејачка станува збор, иако до пред некоја година нижеше хит до хит и беше честа гостинка и по македонските дискотеки.

ФОТО: Весна Џогани го промени изгледот- после 18 години повеќе не е плавуша

Press24 - 13.12.2019

Иако долго време откако е на естрадата нема направено промена и цело време е со долга руса коса, Весна Џогани се одлучи на голема промена Имено таа долгата коса ја оби во неколку бои. Има сина, розева и зелена боја, а стајлингот го дополни со темни ...

Направи целосна трансформација додека нејзиниот сопруг е далеку од неа: Оваа пејачка ќе ве препоти само со поглед ...

Курир - 13.12.2019

Иако долго време не и падна на памет да го промени својот имиџ познатата пејачка Весна Џогани се одлучила на голема промена кога е во прашање бојата на косата. Имено таа сега има надоградба на косата и локни додека има дури неколку бои на својата ...

Весна Ѓогани по 18 години го промени изгледот (фото)

Вистина.мк - 13.12.2019

Српската пејачка Весна Ѓогани која долго време е на музичката сцена е препознатлива по својот изглед односно по долгата и рамна руса коса. Весна не прави често промени, па досега остана доследна на својот изглед, но сега се одлучи да направи ...

Пејачката замина на „ремонт“: Анабела се ослободи од целулитот, а наскоро ги менува и силиконите стари 20 години

Вистина.мк - 12.12.2019

Пејачката Анабела Атијас помина низ тежок период поради разводот со нејзиниот сопруг Андреј Атијас, но и поради грижите за нејзината поголема ќерка Луна Ѓогани кој две сезони беше во „Задруга“.

Направи целосна трансформација додека нејзиниот сопруг е далеку од неа: Оваа пејачка ќе ве препоти само со поглед

Пулс24 - 13.12.2019

Иако долго време не и падна на памет да го промени својот имиџ познатата пејачка Весна Џогани се одлучила на голема промена кога е во прашање бојата на косата. Имено таа сега има надоградба на косата и локни додека има дури неколку бои на својата ...