TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нови детали од работниот логор на озлогласената Елен Деџенерис

Слободен Печат - 15.09.2020

Една од поранешните вработени на Елен Деџенерис изнесе нови обвинувања против водителката, велејќи дека атмосферата кај Елен била неверојатно фрустрирачка. Како што изјави за американските медиуми, луѓето претежно останувале на своите работни места ...

Елен Деџенерис уживала да им дава откази на вработените

Канал5 - 15.09.2020

Приказните за тоа како познатата холивудска добра душа ,Елен Деџенерис ги малтретирала своите вработени предизвикаа голем скандал, а во медиумите постојано се појавуваат нови сведоштва. Ако им се верува на обвинувањата на поранешна вработена, таа не ...

Нови детали од „работниот логор“ на Елен Деџенерис

Локално - 15.09.2020

Еден од поранешните вработени на Елена Деџенерис изнесе нови обвинувања против водителката, велејќи дека атмосферата кај Елен била неверојатно фрустрирачка. Како што изјави за американските медиуми, луѓето претежно се задржувале само неколку недели ...