TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ОТКРИЕНА СОДРЖИНАТА НА МЕЈЛОВИТЕ Афлек и праќал љубовни писма на Џеј Ло уште во февруари?

Попара - 13.05.2021

Ако се точни последните информации што се појавија за ново – старата љубовна двојка, поранешниот на Џенифер би можел да побесни Славниот актер, 48-годишниот Бен Афлек, повторно е во центарот на вниманието откако во јавноста протекоа фотографии од ...

Први фотографии од Џенифер Лопез откако ја „фатија“ со бившиот: Протекоа детали за нејзиниот план со Афлек?

Женски магазин - 13.05.2021

Фото: Profimedia Џенифер Лопез е снимена во спортско издание во кое ги покажа своите извајани стомачни, а во моментов има гласини за нејзиниот план што го смислила со Бен Афлек. Џенифер Лопез се врати на својата омилена активност и се појави сама во ...

Џеј Ло и Бен Афлек повторно заедно? Еве што вели познатиот најдобар пријател на актерот

Курир - 13.05.2021

Поминаа 17 години откако Џенифер Лопез и Бен Африка ја раскинаа веридбата и ја завршија врската, а овие денови светот повторно зборува за нивното наводно смирување. Извори блиски на парот тврдат дека Лопез е пресреќна, а за овие шпекулации се ...

Алекс шокиран од веста, а што мисли Џенифер Гарнер за романсата на Џеј Ло и Бен Афлек?

Попара - 13.05.2021

Фановите на Бенифер не можат да ја сокријат својата среќа откако во медиумите се рашири веста дека Бен и Џенифер се повторно заедно. Скоро две децении откако раскинаа, се чини дека страста меѓу нив повторно се разгоре.

Алекс Родригез од Лондон ги замоли обожавателите: „Разговарајате со мене“

Попара - 13.05.2021

Поранешниот партнер на латино дивата замина во Велика Британија среде медиум ското лудило откако се дозна дека Лопез се гледа со старо-новото момче Бен Афлек Алекс Родригез, поранешен бејзбол играч, се стекна со светска слава во моментот кога негова ...

Еве што изјави Мет Дејмон за врската на најдобриот пријател Бен Афлек и Џенифер Лопез

Убавина и Здравје - 12.05.2021

Светските медиуми ги преплави веста дека Џенифер Лопез и Бен Афлек би можеле да ја обноват љубовната врска, итоа 17 години по раскинувањето на свршувачката, а поттикнати се од фотографиите на кои бившите свршеници заедно се возат во автомобил.

Мет Дејмон за можното помирување на Бен Афлек и Џенидер Лопез: Ги сакам и двајцата

Слободен Печат - 12.05.2021

Еден од најблиските пријатели на Бен Афлек, холивудскиот актер Мет Дејмон го прокоментира можното помирување на неговиот колега и пријател со Џенифер Лопез. 48-годишниот Мет Дејмон, кој е пријател со Афлек уште од детството, гостуваше во шоуто ...

Обожавателите воодушевени од веста за смирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек: За разлика од Алекс Родригез кој ...

Убавина и Здравје - 12.05.2021

Како бомба одекна веста во медиумите дека Џенифер Лопез и нејзиниот поранешен свршеник Бен Афлек се смирија 17 години по нивното раскинување. Имено, папараците ги фотографирале на враќање од романтичното патување.

Алекс Родригез вознемирен поради Џенифер Лопез и Бен Афлек, а таа блеска на концерт

ММС - 12.05.2021

Само што помина еден месец од раскинувањето на веридбата, Џенифер Лопез повторно е во врска, за пто нејзиниот поранешен партнер, Алекс Родригез е непријатно изненаден. Како што пренесуваат странските медиуми, поранешниот бејзбл игра е прилично ...