TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Експлозија оштети банкомат во Загреб

ТВ21 - 10.05.2024

Банкомат во Нови Загреб рано утринава бил оштетен во експлозија, соопшти хрватската полиција. Банкоматот бил оштетен во 3 часот и 55 минути, јавува Хина. Немаше повредени. Истрагата е во тек, информираат од ...

Експлозија го потресе Загреб

А1 On - 10.05.2024

Банкомат во Нови Загреб рано утринава бил оштетен во експлозија, соопшти хрватската полиција. Нема повредени, a iстрагата е во тек, информираат од ...

Експлозија оштети банкомат во Загреб

4NEWS - 10.05.2024

Банкомат во Нови Загреб рано утринава бил оштетен во експлозија, соопшти хрватската полиција. Банкоматот бил оштетен во 3 часот и 55 минути, јавува Хина. Немаше повредени. Истрагата е во тек, информираат од ...