TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кому да верувате за идеално одржана вита линија, ако не нејзе:Џенифер Анистон откри четири работи што ѝ помагаат во тоа

Вечер Прес - 30.09.2023

Познатата холивудска актерка Џенифер Анистон во неодамна објавеното интервју откри како останува во таква импресивна форма. 54-годишната ѕвезда од серијата „Пријатели“ зборуваше за четирите навики кои ги практикува за да остане во форма во своите ...

СЛАВНАТА АКТЕРКА ЈА ОТКРИ ТАЈНАТА НА УБАВИНАТА – Џенифер Анистон (54 г.) сподели четири правила за врвен изглед: “Една ...

Во Центар - 29.09.2023

Џенифер Анистон откри како останува во таква импресивна форма во штотуку објавеното интервју што го даде за CR Fashion Book . Денес, 54-годишната ѕвезда од хит-серијата „ Friends “ зборуваше за тоа како успева да изгледа дотерано и затегнато во ...