TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гвинет Палтроу ја прослави свршувачката со холивудската А-листа

Сакам да кажам - 16.04.2018

Голем број имиња од холивудската А-листа се појавија на забавата на Гвинет Палтроу и Бред Фалчук, со која тие ја прославија својата свршувачка, додека медиумите го опишуваат настанот како нивна „тајна венчавка“.

(ГАЛЕРИЈА) Гвинет Палтроу се омажи по втор пат

Репортер - 16.04.2018

Актерката Гвинет Палтроу викендов во Лос Анџелес организираше забава на која присуствуваа околу 400 гости, а за која светските медиуми денес зборуваат дека е всушност нејзина втора, свадба.