TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наташа Беквалац блесна во проѕирна тоалета

Убавина и Здравје - 12.07.2018

Поради драмата што ја преживеа, кога бившиот сопруг Лука Лазукиќ ја брутално ја претепа, Наташа Беквалац едно време се повлече од јавноста, а најголема сила да преброди се’ и даваа нејзините ќерки Хана и Катја .

Беквалац ги изненади фановите: Драстични промени на својот изглед

Скопје24 - 12.07.2018

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.

Фановите загрижени за нејзиниот нов изглед: Беквалац со драстична промена ги изненади сите (ФОТО)

Курир - 12.07.2018

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.

(Фото) Беквалац во чипка, конечно насмеана

Репортер - 12.07.2018

Поп- пејачката Наташа Беквалац која пред два месеци доживеа драма , откако нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физичка ја нападна, таа конечно си доаѓа на себе, пишуваат српските медиуми. Поп-пејачкта вчеравечер се појави на Ада Циганлија, облечена во црн ...

Беквалац ги изненади фановите: Драстични промени на својот изглед

Пулс24 - 12.07.2018

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.

Иако веќе испланиран, нема согласност од Лука за одмор на Беквалац и ќерките

Хитпортал - 10.07.2018

Наташа Беквалац ова лето нема да ги носи ќерките Хана и Катја на одмор, затоа што и’ е потребна дозвола од нејзиниот се’ уште законски сопруг Лука Лазукиќ за да го пренесе бебето преку граница, а со него е на суд поради семејно насилство.