TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Годините се само бројка: Неда Украден позира во бикини на јахта

iPortal - 23.09.2020

Српската пејачка на забавна музика, Неда Украден, неодамна го прослави својот 70. роденден и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и ништо не и можат Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија на ...

Неда Украден ужива на јахта во Црна Гора

ЗаЗабава - 23.09.2020

Неда Украден неодамна го прослави својот седумдесетти роденден и со тоа влезе во осмата деценија од животот. Таа објави фотографија од јахта во Црна Гора,на својот инстаграм профил, и со тоа докажа дека годините се само бројка за ...

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини(фото)

Курир - 22.09.2020

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст! Откако ...

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини

Пулс24 - 22.09.2020

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст! Откако ...

Неда Украден не се откажува: Во осмата деценија во животот НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ПОЗИРА НА ПЛАЖА (ФОТО)

Вечер - 22.09.2020

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст! Откако ...

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини!

Убавина и Здравје - 23.09.2020

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот 70. роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст! Откако објави ...

(Фото) Неда Украден секси и во осмата деценија: Во бел костум за капење на јахта

Репортер - 22.09.2020

Пејачката Неда Украден го прослави својот седумдесетти роденден пред еден месец. Таа вели дека е иако е во осмата деценија од животот, годините се само бројка и може и на оваа возраст да изгледа убаво.

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини(фото)

Вистина.мк - 22.09.2020

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст! Откако ...