TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешка сообраќајка вечерва на скопската обиколница кај Радишани: Едно лице го загуби животот, неколкумина се повредени

Скопје инфо - 26.06.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на скопската обиколница на клучката за Радишани, објави ...

Трагична сообраќајна несреќа вечерва на скопската обиколница кај Радишани

Слободен Печат - 26.06.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на скопската обиколница на клучката за Радишани, објави Република . Според порталот, во несреќата има една жртва, а повеќемина се повредени. Во сообраќајката учествувале два патнички автомобила, а според ...

(Видео) Тешка сообраќајка вечерва на скопската обиколница кај Радишани: Едно лице го загуби животот, повеќемина се ...

Точка - 26.06.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на скопската обиколница на клучката за Радишани, објави Република. Во несреќата учествувале две патнички возила, а едно лице е починато, додека повеќе лица се повредени, пренесува Република .

Тешка сообраќајка во Радишани, има и загинати

Press24 - 26.06.2022

На скопската обиколница на клучката Радишани кон Петровец се случи тешка сообраќајна несреќа, при што едно лице го загуби животот, а повеќе се повредени, објави „ Република “. „Република“ пишува дека во судирот учествувале два автомобили, при што ...

Сообраќајка во скопско Радишани, има починати

Република - 26.06.2022

Трагедија вечерва го потресе Скопје. Во тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница на клучката Радишани спрема Петровец едно лице го загуби својот живот, а повеќе лица се повредени.

(ВИДЕО) Сообраќајка со еден загинат на скопската обиколница

Скопје1 - 26.06.2022

Сообраќајана несреќа со едно загинато лице се случи на обиколницата во Скопје, на клучката кај Бутел. Едно лице го загуби животот. Неофицијално, станува збор за сопатничка која се превезувала на моторцикл, кој удрил во автомобил.

ТРАГЕДИЈА: Страшна сообраќајна несреќа во Скопје – едно лице почина!

4NEWS - 26.06.2022

Трагедија вечерва го потресе Скопје. Имено, во тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница на клучката Радишани спрема Петровец едно лице го загуби својот живот, а повеќе лица се повредени.

Тешка сообраќајка во скопско Радишани: Има починати, на пат се неколку амбулантни возила

Курир - 26.06.2022

Трагедија вечерва го потресе Скопје. Во тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница на клучката Радишани спрема Петровец едно лице го загуби својот живот, а повеќе лица се повредени.

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА ВО РАДИШАНИ Едно лице го загуби животот, повеќемина се повредени

+инфо - 26.06.2022

На скопската обиколница на клучката Радишани кон Петровец се случи тешка сообраќајна несреќа, при што едно лице го загуби животот, а повеќе се повредени, објави „ Република “. „Република“ пишува дека во судирот учествувале два автомобили, при што ...

Сообраќајна несреќа на клучката во Радишани, еден е починат

Н.Македонија - 26.06.2022

Во тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница на клучката Радишани спрема Петровец едно лице го загуби својот живот, а повеќе лица се повредени. Во несреќата учествувале две патнички возила, а едно лице е починато, додека повеќе лица се ...

Еден загинат во сообраќајка вечерва кај Радишани

24Инфо - 26.06.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на скопската обиколница на клучката за Радишани, објави Република . Според порталот, во несреќата има една жртва, а повеќемина се повредени. Во сообраќајката учествувале два патнички автомобила, а според ...

Tешка сообраќајна несреќа вечерва на скопската обиколница кај Радишани

Либертас - 26.06.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на скопската обиколница на клучката за Радишани, објави Република. Според порталот, во несреќата има една жртва, а повеќемина се повредени. Во сообраќајката учествувале два патнички автомобила, а според ...

Тешка сообраќајка на Скопската обиколница, едно лице загинато и неколку повредени

MakPress - 27.06.2022

Трагедија вечерва го потресе Скопје. Во тешка сообраќајна несреќа на скопската обиколница на клучката Радишани спрема Петровец едно лице го загуби својот живот, а повеќе лица се повредени.