TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Раскинаа Бред Пит и неговата мажена девојка: Не беше за сериозно

Вечер Прес - 29.10.2020

Холивудскиот актер Бред Пит и мaнекенката Никол Потуралски беа омилена тема на светски естрадни медиуми откако пред неколку месеци папараците ги фатија прегрнати на аеродром во Франција. Се дозна дека Бред ја запознал Никол лани во ресторан во ...

Бред Пит ја завршил романсата со манекенката Никол

Канал5 - 29.10.2020

Холивудската ѕвезда Бред Пит и стави крај на романсата со мажената манекенка Никол Потуралски. Бред и Никол која пак е во брак со богат 68 годишен угостител, се разделиле пред некое време пренесуваат странските медиуми.

Разделба по тримесечна романса: Бред Пит и Никол Потуралски повеќе не се заедно

Макфакс - 29.10.2020

Холивудскиот актер Бред Пит и неговата девојка, моделот Никол Потуралски, тајно се разделиле по тримесечна врска, објавија таблоидите. Бред (56) и Никол (27) за првпат беа забележани заедно во август, но сега се е завршено, со извор кој тврди за ...

Спортот и дебатниот клуб му биле главна преокуција во младоста: Животната приказна на Бред Пит

Хаштаг - 29.10.2020

Оваа приказна е за Бред Пит, човекот кој стана популарен низ целиот свет, а истата му започна како и на многу други. Во 1963 година, на 18 декември се појави Вилијам Бредли Пит. Семејството во кое е роден живее во Соединетите Американски Држави, во ...

Бред Пит и неговата помлада девојка раскинаа: Не била сериозна врска

+инфо - 29.10.2020

Холивудскиот актер Бред Пит (56) и манекенката Никол Потуралски (27) беа омилена тема на светските шоубиз медиуми откако беа „фатени“ од папараците како се прегрнуваат на аеродром во Франција пред неколку месеци.

Девојката на Бред Пит, моделот Никол Потуралски, му се вратила на сопругот

PressingTV - 29.10.2020

Моделот Никол Потуралски му се вратила на сопругот Роланд Мери. Двајцата биле видени на заедничка вечера со пријатели во еден од омилените ресторани на Мери во Берлин. Така, откако последните месеци ги мина со холивудската ѕвезда Бред Пит, ...

Новата девојка на Бред Пит, снимена со 68-годишниот сопруг

Нетпрес - 29.10.2020

Новата девојка на Бред Пит е снимена на вечера во Берлин со нејзиниот сопруг, 68-годишниот претприемач Роланд ...

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат - 28.10.2020

Пред неколку дена, Никол Португалски беше повторно видена во друштво на нејзиниот 41-годишен сопруг со кого има син. Сето ова фрли сомнеж врз љубовната врска помеѓу неа и Бред Пит. Прашањето е, што сакаше да каже 27-годишната манекенка со нејзините ...

Ќерка му го моли Бред Пит да ја спаси од Анџелина: На раб е да побегне од дома!

Убавина и Здравје - 28.10.2020

На скандалите им нема крај Поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит со години водат битка околу старателството над нивните шест деца, која неодамна своето продолжение го доби на суд.

Разделба по тримесечна романса: Бред Пит и Никол Потуралски повеќе не се заедно

Опсервер - 29.10.2020

Холивудскиот актер Бред Пит и неговата девојка, моделот Никол Потуралски, тајно се разделиле по тримесечна врска, објавија таблоидите. Бред (56) и Никол (27) за првпат беа забележани заедно во август, но сега се е завршено, со извор кој тврди за ...

Бред Пит ја завршил романсата со манекенката Никол

Курир - 29.10.2020

Холивудската ѕвезда Бред Пит и стави крај на романсата со мажената манекенка Никол Потуралски. Бред и Никол која пак е во брак со богат 68 годишен угостител, се разделиле пред некое време пренесуваат странските медиуми.

Новата девојка на Бред Пит,снимена со нејзиниот 68-годишен сопруг

Канал5 - 27.10.2020

Новата девојка на Бред Пит е снимена на вечера во Берлин со нејзиниот сопруг, 68-годишниот претприемач Роланд Мери. 27-годишната германска манекенка и постариот бизнисмен биле видени како го напуштаат неговито ресторан во Берлин во друштво на ...